Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eljött a nagy döntésünk babát...

Eljött a nagy döntésünk babát akarunk, sajnos PCO-m van. Hogy fog sikerülni? Nem akarok csalodni. Szenvedni.

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt így előre nem lehet tudni! Barátnőm PCO-s mégis 3. hónap terhes lett. Sógornőm is az, neki másfél éve nem jön!

Ne görcsölj, ne agyalj, szeretkezzetek. Ha nem jön, akkor majd dokihoz mész,

2011. szept. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod.

és a sogornőd már kap vmi kezelést?

barátnődnek spontán sikerült?

2011. szept. 22. 18:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is PCOs vagyok. Elsö babám spontán sikerült elsö hónapban. Ekkor nem kaptam semmilyen kezelést, mert az orvosom elfelejtette közölni, hogy pcos vagyok(utolag megtaláltam a papírt, amin nagy betükkel oda volt írva, csak nem tudtam, mit jelent).

Már 2,5 éve küzdünk a kistesóért. A szülés után nem jöttek vissza a cisztáim, csak sokára, nem tudtuk, mi az oka a meddöségnek. Amint visszatértek a ciszták, megkezdtük a hármas kezelést, hátha ez bejön: mozgás, gyógyszer, diéta. 27kgot leadtam, a baba mégsem jött. Belefáradtam és a dokik szerint(endokrinológusnál is voltam) a gyógyszer nálam nem elég hatásos. Idövel biztos sikerülne, lehet, h két hónap, lehet, h három év. Én már belefáradtam és az inszeminációt választottam. Jövö héten derül ki, sikeres volt-e.

Igaz, tényleg sokaknak sikerül spontán, elég a gyógyszer és életmódváltás. Van, akinek több kell. Az biztosan javít a helyzeten, ha betartod a hármas kezelést és követed az endokrinológus utasításait!

Minden jót!

2011. szept. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam is most derült ki,h PCO-m van. Amint megjön,szednem kell a Clostyt,mert abszolút nincsen peteérésem. 11napon vissza kell mennem ultrahangra,h kiderüljön,segített-e...aztán a többi majd kiderül.

Ti mióta próbálkoztok? Túlsúlyos vagy?

2011. szept. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem vagyok tulsúlyos (50kg vagyok)5éve tudok a betegségemről.csak fogamzásgátlot szedtem

okt 4.én megyek orvoshoz.

izgulok............

2011. szept. 23. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!