Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció helyett barnázás,...

Menstruáció helyett barnázás, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Több mint 1éve próbálkozunk,de eddig nem sikerült teherbe esnem.Kb. 3 napja rosszul vagyok,hányingerem van és szédülök is. Ma kellene megjönni,a ciklus 26.napja van,de csak barnázás van,ami még sohase volt. Ráadásul ez is nagyon kevés.Segítsetek,ez mitől lehet? Terhes vagyok?
2011. szept. 22. 18:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Kérlek bennetek válaszoljatok,jó lenne független véleményt hallani.
2011. szept. 22. 20:12
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jön meg,és barnázgatsz az jelentheti azt,hogy terhes vagy. Nekem is volt ilyen és ebből gondoltam,hogy terhes vagyok. Az voltam... Viszont sok más is lehet,vagy most így jelentkezik be a mensi. Tesztelj abból kiderül. Szurkolok!
2011. szept. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Drukkolok! Tesztelj!
2011. szept. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gratulálhatok? Remélem igen! De, ha nem ne csüggedj, majd a következő hónapban sikerül!
2011. szept. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2 napi pecsételés után megjött,de nem búsulok. Új hónap,új remény.
2011. szept. 28. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!