Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtti és utáni...

Menstruáció előtti és utáni barnázás miatt keressem fel a nőgyógyászomat?

Figyelt kérdés

Tavasszal volt missed ab műtétem. Azóta minden menstruáció előtt és után 2-3 napig barnázok. Eddig ilyen soha nem volt. Mivel letelt a 3 hónap várakozási idő, szeretnék újra teherbe esni. De félek a barnázás miatt, még egy vetélést nem tudom, hogy élnék túl.

Kontrollon voltam, minden rendben volt.


2010. júl. 6. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Már bocsi, hogy ezt hozom fel példának, de nekem ez azóta van hogy szültem. Szóval lehet hogy nem "rendellenes". Azért érdemes lenne dokival is megbeszélni, de szerintem nem akadálya egy új terhességnek.
2010. júl. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem minden mensi így kezdődött és végződött, 1-2 napos barnázással.

ha eddig neked nem volt ilyen ,lehet hogy most a műtét miatt megváltozott ez meg az odabent de nem hiszem hogy káros vagy kóros lenne. Mindenestre megkérdezheted a dokidtól hogy megnyugodj.


És sajnálom ami történt tavasszal, kívánok mihamarabbi gyermekáldást neked!!

2010. júl. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az első vérzés után voltam orvosnál, azt mondta ez természetes jelenség. De azóta is minden vérzés előtt van, ezért aggódtam. Lehet, hogy tényleg megváltozott valami odabent!?
2010. júl. 6. 15:27
 4/5 anonim ***** válasza:

A hormonokat igencsak megviselik akár a pozitív, akár a negatív jelenségek (tehát akár szülés, akár ab.) szóval szerintem ne idegeskedj emiatt, én azt mondanám hogy a történtek miatt van és hogy nem lesz semmi gond. Nekem pl tényleg minden mensim előtt és után is volt barnázás, de nekem évek óta.

második voltam

2010. júl. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ne félj , van akinél ez normális. barna--> alvadt vér!
2010. júl. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!