Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt vkinek peteéréskor vizes...

Volt vkinek peteéréskor vizes folyása?

Figyelt kérdés
12.ciklusnapomon vagyok.reggeltől bizonyos időközönként hirtelen megindul belőlem elég rendesen vizes folyás,de nem nyúlós.olyan mintha bepisilnék.enyhén menzis érzésem is van de csak néha.lehet ez peteérés jele?vagy ilyenkor már tüszörepedés van?2napja voltunk együtt,ha ma is leszünk az elég?amúgy rendszertelen a menzim,de most agolutint kaptam és rá van irva hogy segiti a peteerést
2011. szept. 23. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
7%
Ne számolgass már légyszíves! Akkor és annyiszor szeretkezzetek, ahányszor jólesik. Akkor jönni fog a baba! :-)
2011. szept. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
mi másfél évig nem számoltunk semmit, de baba nem jött. szerintem jó ha számol, attól még a baba jöhet.
2011. szept. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ovu környékén amikor terhes lettem nem volt tojcsis nyákom viszont annál több vizes folyás, nézték uh-on a tüszőérést, repedést, már annak a másnapján eszméletlen mennyiségű vizes folyásom volt és ez így folytatódott azóta is, nem győztem és győzök bugyit cserélgetni, szagtalan, színtelen, olyan mintha bepisiltem volna 16 hetes vagyok:) szóval nekem tüszőrepi után azonnal vizes volt a folyás , és terhességet jelentett...azelőtt is volt vizes folyásom de akkor mensi előtt két nappal jelentkezett csak és nem ilyen sok.
2011. szept. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem például előbb vizes folyásom van 1-2 de van hogy akár 4 napig is ami után 1 max 2 napig nyúlós és utána szinte semmi krémes... De olvastam hogy van akinek nincs is nyúlós nyákja hanem csak vizes. Mindenesetre tuti azt jelzi, hogy nagyon termékeny vagy, Szerintem legyetek együtt most naponta v. 1,5 max 2 naponta egészen a 16-17. napig ! Sok sikert !
2011. szept. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát már nagyon ránk férne mert már 2 éve nem jön a baba.habár 3 hónapja volt hsg-m ahol mindkét petevezetéket át tudták fújni mert el voltak záródva.közvetlen rá 2napra volt pém,de akkor nem sikerült.aztán cisztám lett akkor azért.de bizok benne hogy hátha most.nem szoktam görcsösen számolgatni nincs is nagyon mit mert rendszertelen a menzim.de most erre felfigyeltem.jövö hónapban lenne inszeminációm jó lenne ha nem lenne rá szükség.köszi a válaszokat!beleadunk mindent :)
2011. szept. 24. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!