Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mást teherbe tudna ejteni? Ha...

Mást teherbe tudna ejteni? Ha velem minden oké, a párommal is minden rendben és még sem jön a babó, mi lehet a baj? Létezik hogy csak "kettőnknek" nem lehet?

Figyelt kérdés
Úgy értem vmi "összeférhetetlenség" dologra gondolok!
2011. szept. 24. 08:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Hallottam ilyen párrol,h szétmentek és utána mindkettőnek lett gyereke mástól.
2011. szept. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen, de nem szabad egyből erre gondolni. Sokkal gyakoribb probléma, hogy a nő nagyon rágörcsöl a babatémára.
2011. szept. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én sajna több példát is láttam az ismerettségi körömből(és a médiából is: Dundika, Várkonyi Andrea), mindkettővel minden rendben volt testileg, mégsem jött a baba. Sajna ráment a kapcsolatuk. Új életet kezdtek és mindenkinek lett gyermeke. Aztán, hogy ezek (sikertelenség) hátterében lelki okok áltak-e, azt csak ők tudhatják...
2011. szept. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát azért remélem,a mi szerelünknek is lehet gyümölcse:)

Csak már türelmetlenek vagyunk:)

2011. szept. 24. 11:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Én pl anyukám munkatársát tudom felhozni példának.Igaz ők már 45-50 évesek a férjével.Már nem,de régen szerettek volna gyereket,minden féle vizsgálaton voltak ahol az derült ki,hogy külön külön lehetne gyerekük,de együtt valamiért nem jön össze nekik.Sajnos gyerekük nem lett,viszont boldog házasságban élnek.Ilyen is van.Azért remélem nektek ssze jön.Ne görcsöljetek rá,és ne azért szeretkezzetek,hidd el hamarabb összejön úgy :) Drukkolok!
2011. szept. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 sumergo ***** válasza:

Immunológiai és genetikai kivizsgáláson meg tudják mondani a konkrét választ. Amúgy mindent kivizsgáltak már? Sperma vizsgálat, HSG, hormonok? Ha történnek is kivizsgálások, sajnos sokszor nem elég alaposak. :-(


33+5 hkm

2011. szept. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálunk valószínűleg ez volt.

A páromnak a volt menyaszonya terhes lett tőle, tehát vele nem volt gond.

Sajnos sok vetélésem volt, 3 évig próbálkoztunk, eleve nehezen estem teherbe, de végül elvetéltem a babákat.

Immunológia összeférhetetlenség volt, a dokik szerint. Van 2 génünk, ami azonos, így a szervezetem kilökte, mert nem ismerte fel. (Persze ezek az én szavaim)

Végül spontán estem teherbe, és maradt meg a lányom. Hogy miért? Hát, elméletileg egy injekció miatt, de biztosan nem tudjuk, ez a dokik elmélete...


De vannak erre vizsgálatok, mi pont előttük álltunk, de hál'istennek, már nem került rá sor.

2011. szept. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egy évvel ezelött babát vártunk,de a 10.héten elvetéltem!Akkor végül is lehetne nem?Azutánvártunk 3 hónapot,de azóta is próbálkozunk,de sajnos nem jön.....
2011. szept. 25. 14:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor nincs nálatok ilyen probléma.Inkább csak az,hogy nagyon rágörcsöltök.Türelem,jönni fog az a baba :) Tudom könnyű mondani.Drukkolok!
2011. szept. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát én elmennék az orvoshoz a helyedben!

Lehet, hogy csak valami hormondolog áll a háttérben, vagy valami más kis dolog, amit könnyen lehetne orvosolni. Az is lehet, hogy akkor egy kicsit felengednél, nem stresszelnél és össze is jönne a baba!

2011. szept. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!