Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Wondfo terhessegi teszt...

A Wondfo terhessegi teszt hany napos terhesseget mutat ki? Mikor erdemes tesztelni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:

szia. Sajna a neten nem találtam róla semmi leírást csak azt,hogy olcsó..Amikbe én nem bízok, mert már csalódtam 1+1-es akciósban. amire én szavazok az a GRAVI HCG teszt, ami Egyfokozatú terhességi-meghatározó tesztkazetta. Már 3 napos terhességet kimutat a beágyazódás után.Egyébként mensi elmaradás után 3-4 nappal kell bármelyik tesztel tesztelni.Majd írj teszt után sikerült e:)!

16hetes :D

2011. szept. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tesztelni először a ciklus 26. napján érdemes először, de ajánlatosabb megvárni az elmaradt menstruáció első napját. Ha bizonytalan a ciklusunk, akkor a 28. napon már lehet tesztelni. Az egyik kismamás fórumon készült egy statisztika arról, kinek hányadik napon lett pozitív a teszt. Az átlag 32 nap volt, de előfordult olyan eset is, hogy valakinek csak a 42. napon sikerült kétcsíkosat tesztelni. Jómagam mindkét babánál már a 26. napon pozitívat teszteltem, de nekem az volt a ciklus utolsó napja. Ikres anyukák általában hamarabb tesztelnek pozitívat, és a tüneteket is hamarabb észlelik (és általában intenzívebben).
2011. szept. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Annyiban megvédem az olcsó teszteket, hogy nekem az összes pár százforintos Rossmann-os teszt (x-epil, Lily) hamarabb mutatta,mint pl. a Gabriel. Nekem már mensi előtt kimutatták!

A Wondfo-t barátnőm használta, neki bevált. Ő a nemvárt napján tesztel vele pozit!

2011. szept. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A Wondfo nagyon jó! Én az LH tesztjével lettem az első hónapban terhes és aznap csináltam a terhestesztjét amikor meg kellett volna jönnie. Ráadásul délután csináltam mert nem bírtam másnap reggelig várni és hát erős pozitív lett!
2011. szept. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

9. dpo reggelén nagyon halvány délutánján már egy kicsit erősebb pozitívat teszteltem vele.


37h km

2011. szept. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.Mar alig tudom kivarni,hogy tesztelhessek.
2011. szept. 25. 10:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Wondfo. terhességi tezstte gyógyszertárba lehet kapni?
2012. febr. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom!En a vateran vettem!Ott olcso es egyszerre többet is vehetsz!
2012. febr. 24. 08:28
 9/9 anonim ***** válasza:
A fastest.hu-n még olcsóbb!
2012. márc. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!