Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eltűnt a második csík a...

Eltűnt a második csík a Clearblue-ról! Járt így valaki?

Figyelt kérdés

Az előbb csináltam egy tesztet, először csak egy csík jelent meg, le is tettem, hogy negatív, pár perc múlva ránéztem és kirajzolódott rajta a második, egész jól látszott, 10 percen belül. Nagyon megörültem és nézegettem percenként, de folyamatosan halványult, most meg eltűnt:((((

Szerintetek??


2011. szept. 24. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez volt. Ott volt a halvány kereszt, majd időn túl halványodni kezdett és el is tűnt. Én babás vagyok, 7 hetes. Az eltett tesztem, ma már csont negatív. :-)

Szóval nekem tényleg babát jelzett. Szerintem még alacsony a HCG a vizeletben, próbálj várni 2 napot és reggeli elsőből újra tesztelni. Kívánom hogy baba legyen!

2011. szept. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én jun26án tesztelem azóta is megvan a csík mind a 4 teszten. Gravi hcg teszt volt. Én ezt ajánlom.

16hetes.

amugy nekem is volt akciós teszt 1+1es akcióba egyik kimutatta a másik semmit.Próbáld ki aztán írj.szoritok

2011. szept. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyosak vagytok! Igaz, még csak a 10. dpo-n vagyok, de már tűkön ülök:) Majd pár nap múlva tesztelek egy másikkal, megírom majd, hogy mi lett:)
2011. szept. 24. 09:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is pont így jártam vele, de nekem 2 napra rá megjött.
2011. szept. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Teszteltem pár nappal később, teljesen negatív lett! Tegnap pedig megjött. Már arra is gondoltam, hogy hallucinálok:)

De majd a következő hónap:)

2011. szept. 30. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!