Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Valaki járt...

Terhes lehetek? Valaki járt már úgy, hogy a tesztek nem mutatták ki csak az ultrahang a terhességét?

Figyelt kérdés
Először próbálkoztunk és 1 hónapja késik is.Több tesztet is csináltam már,de mindegyik negatív lett.Nőgyógyásznál is voltam ő ulrahangra küldött,hétfőn megyek.Van még esélyem,hogy babás vagyok?
2011. szept. 24. 10:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

1 hónapos késés az már sok, szóval ha tényleg babás vagy akkor kimutatja az ultrahang, ha cisztás azt is.

pont én is ettől félek, nekem is régóta késik és semmi tünetem nincs, félek, hogy cisztám lett.

2011. szept. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
melleim fájnak és ennyi......
2011. szept. 24. 12:05
 3/12 A kérdező kommentje:
az a legfurcsább,hogy eddig nekem mindig pontosan jött meg.sohasem késett.a legtöbb 4 nap körül volt,de akkor is azért mert akkor hagytam el a gyógyszert.azóta sem késett.és most,hogy próbálkoztunk először késik több,mint 1 hónapot!!és erre meg a teszt nem mutatja ki.???:(:S
2011. szept. 24. 12:30
 4/12 anonim ***** válasza:
az egyik ismerösömnek sem mutatta ki a teszt,csak az ultrahang.majd írd meg az eredményt! :)
2011. szept. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
lÁNYOMAT 5 ÉVE SZÜLTEM, NÁLA NEKEM SEM MUTATTA KI, PEDIG 2 NAPONTA CSINÁLTAM A TESZTEKET! MIUTÁN UH KIMUTATTA, CSINÁLTAM MÉG EGY TESZTET, A KIVÁNCSISÁG KEDVÉÉRT, NEGATIV LETT. EKKOR 7 HETES VOLTAM!!
2011. szept. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!


Nekem másfél hónapot késett,tesztjeim negatívak,elmentem nőgyógyászhoz,sajnos cisztát talált :(

Remélem nálad baba lesz :)

Majd írj!

2011. szept. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Meg fogom írni!!!Nagyon szeretném ha BABA lenne!!!!!!Bárcsak!!!:))))
2011. szept. 24. 16:21
 8/12 A kérdező kommentje:
Cisztát nem találtak sajnos mást sem.azt mondta az orvos várjunk.ha 3. hónapig nem jön meg akkor menjek vissza.szerintetek van remény még?
2011. szept. 26. 16:47
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Semmit nem látott?ennyi késés után legalább petezsák kellett volna legyen.

Nem sok idő az a 3 hónap?

de azért nagyon drukkolok Neked hogy baba legyen :)

2011. szept. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem látott semmit.(bár amilyen bunkó volt):/ azt mondja nem érti miért küldtek oda,ha a teszt negatív akkor nem vagyok terhes...:/
2011. szept. 26. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!