Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párom valamiféle teljesítményi...

Párom valamiféle teljesítményi kényszer miatt mondhat "csődöt"? Nagyon szeretnénk Babót!

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt, s 1 éve vagyunk házasok! Babát tervezünk! Az utóbbi időben ha szerelmeskedünk,s ha már a közösülésnél tartanánk, párom csődöt mond... Előtte semmi baj, érzem, hogy kíván, s tudom, hogy nagyon szeret, s Ő is szeretné a babát! Lehet, hogy az a baj, hogy én nagyon rá vagyok görcsölve, s valamiféle teljesítményi kényszert érez, vagy mi lehet a baj? Orvoshoz nem szeretnénk menni, próbálom nyugtatgatni Őt, de nem mindig megy, nagyon rossz neki is, s bizony néha nekem is... Van úgy, hogy ha neki "áll", rögtön a lényegre is térünk, nem sok előjáték van, hogy nehogy becsődőljön újra, de ez már akkor van, ha egymás után többször csődöt mond :-( Segítsetek mit tegyek?! Volt valakinek hasonló problémája? Nagyon nehéz...
2009. ápr. 26. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt tudom mondani, hogy próbáljatok meg nem rákészülni az együttlétekre, hanem legyetek spontának. Az én párom csak akkor volt ennyire feszült, amikor megmondtam neki, hogy most pozitív lett az ovu teszt. Azóta azt sem mondom ,hogy teszteltem, és így nem stresszeli saját magát, hogy teljesítenie kell. Szóval inkább hallgatok :). Nálunk ez bejött.
2009. ápr. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

szia mi akkor voltunk így amikor több napot voltunk egymás után együtt és akkor valahogy tudtuk h a gyerekcsinálás miatt lesz a sex volt h olyan fáradt volt h becsődölt borzalmas lelkiismeret furdalásom volt és azóta ilyen nincs mert ráhagyom nem akarom h azt érezze teljesítenie kell, szerintem ha rossz neki hagyd ne erőltesd mert még a kapcsolatok is megromolhat és ha te rá vagy görcsölve akkor ő amúgy is hiába teljesít

mi már 4 éve várjuk a csodát.

2009. ápr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Valóban gyakran voltunk mostanában együtt, mert olvastam, hogy 2 naponta jó, ha szerelmeskedünk...

Régebben nem voltunk ilyen gyakran! Akkor én sem mondok már neki semmi ilyet a Babával kapcsolatban, mert én is úgy gondolom, hogy ez volt a baj... Hogy muszájnak érezte, erőltetett volt a dolog, vagyis az elején, mikor elkezdjük! Szegénykém olyan szomorú ilyenkor, s ezt olyan rossz látni!

De szerintetek, ha ritkábban vagyunk együtt, akkor is összejöhet a dolog?!

2. válaszolótól kérdezem, hogy voltatok vizsgálaton, hogy már 4 éve vártok Babára?! NAGYON SZORÍTOK, HOGY MINÉL ELŐBB MEGTÖRTÉNJEN A CSODA!!!!!!!

2009. ápr. 26. 15:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az is segíthet ha elutaztok valahova pár napra és csak élvezitek egymás társaságát önfeletten:-)) De gyerekcsinálásról szó sem eshet!!!! Ne terheld vele a férjedet. Egyébként ha 1 éve próbálkoztok akkor érdemes elkezdeni a kivizsgálásodat (de ne kösd a férjed orrára) lehet, hogy egy egyszerű gyógyszerrel vagy beavatkozással megoldódik a dolog.

SOK SIKERT!!!!

2009. ápr. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem adj magatoknak 1-2 hónap pihenőt, hogy kipihenjétek ezt teljesítmény helyzetet - a pasiknál nagyon azzá tud válni sajnos. Utazzatok el, kiránduljatok, menjetek moziba, foglaljátok le magatokat változatos dolgokkal, ne a babáról szóljon az éltetek. Legyetek együtt, amikor jól esik, ne beszéljetek túl gyakran erről, felejtsd el a muszáj érzést. Mutasd ki neki, hogy ő fontosabb most, hogy szereted és azt szeretnéd, hogy neki jó legyen.
2009. ápr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia!


Lazíts egy kicsit. Jótanácsként írom , hogy felesleges 2 naponként összebújni. Egy dolog a fontos: Peteérésed (átlag) időpontja illetve azelőtt, azután 2-3 nap a "termékeny időszak"; ilyenkor érdemes kétnaponként. (Szabályos ciklus esetén), Valószínűleg azért "görcsöl rá" szó szerint , mert ugye a spermiumok fontos részét képezik a megtermékenyítésnek... Ennyire nem kell stresszelni ezen, próbáljatok a vágyaitok miatt elsősorban együtt lenni !:)

2009. ápr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat mindenkinek!!

Nagyon aranyosak vagytok!!!

Jó, hogy van ez az oldal :-)))

Igyekszem nem a babóra koncentrálni, csak a páromra...

Egyébként még csak januártól próbálkozunk, végülis nem olyan rég óta, van még időnk, majdcsak jön ha jönni akar, s igazi szerelem-gyerek lesz...

2009. ápr. 26. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!