Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kényszer beteg vagyok?

Kényszer beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Biztos sokan ismeritek a Monk c. sorozatot, de a Dokikban is feltűnik egy-két részre egy kénszerbeteg doktor. Attól félek, h én is az vagyok. Nem vagyok tisztaságmániás. Viszont rendkívül félek egyes bogaraktól, nagyon zavar a hangzavar, és ha nincs rend körülöttem. Nem vagyok képes semmit se félbehagyni, film, házifeladat megírása. Egyes dolgokat kényszeresen teljesíteni akarok, még ha értelmetlenek is. Ha veszek egy új ruhát félek, órákig tudom nézni a legapróbb kis hibákat rajtuk. Kényszeresen szedem a szemöldököm, és nagyon kötődök egyes elfoglaltságokhoz. Pl az Így jártam anyátokat mindig megnézem szombat du-ként h nehogy kimaradjon egy rész és összekavarodjon a történet a fejemben, pedig nem is tetszik annyira a sorozat. Szerintetek kényszerbeteg vagyok, vagy csak símán bogaras (16/f)
2011. okt. 19. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem kényszeres viselkedés, még nem az. Ha egyszer akadna fontosabb elfoglaltságod, mint pl. a sorozat, akkor valószínűleg passzolnád.
2011. okt. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Túlságosan ráérsz. Találj ki magadnak valami elfoglaltságot, ami leköt. Aki egész nap tesz-vesz, annak eszébe sem jutnak ilyenek, mert mással van tele a fejük.
2011. okt. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló problémám van, hanem pont ugyanez. Indulás előtt mindig mindent precízen belövök itthon vagy én is a ruhán, ha találok valami hibát, akkor tüzetesen átnézem vagy induláskor magamon a ruhát tökéletesen "beállítom", ha lehet így fogalmazni, hogy semmi ne legyen úgymond össze-vissza rajta. Egyébként itthon nem szeretem, ha a dolgaimhoz nyúlnak illetve itthon ha valami koszos dologhoz érek, akkor azonnal kezet mosok.

21/F

2011. okt. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hozzátenném, hogy szabadidőm nincs, mert reggel edzés után suli kb 6-ra érek haza, de úgy alakítom az időt, hogy ezekre a dolgokra is fussa:D
2011. okt. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!