Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszeminációhoz házastársnak...

Inszeminációhoz házastársnak kell lenni? Mik a tapasztalatok az inszemmel? Kinek lett sikeres?

Figyelt kérdés
Most megyünk az elsö inszemre.Házastársnak kell lenni vagy megcsinálják anélkül?A spermát hova "nyomják" fel?A petevezetön is túljuttatják?Kinek hányadikra sikerült.Köszi.És bocsi a sok kérdésért.
2011. szept. 26. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem kell házasnak lenni inszemhez sem ugyanúgy mint,ahogy lombikhoz sem!A spermát a méhbe fecskendezik fel a petevezetőben ugyanúgy meg kell tennie az utat mint természetesen,ezzel az eljárással csak a hüvely útja és a méhszályon átjutás ami el marad!Az esélyekről nem tudok írni mert egyrészt nekem nem volt(lombikra megyek)másrészt az esélyek mindíg egyéntől és adott problémától függnek!!!

Állj hozzá pozitívan(IGENIS SIKERÜLNI FOG!)és ne olvasgass,keresgélj negatív végkifejleteket mert az megingat a hitedben ami a legfontosabb!!!

Sikeres inszemet és boldog babavárást!!!

2011. szept. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedvességed:)Megprobálok pozitivan hozzáállni.Köszi.Szia!
2011. szept. 26. 16:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Az inszemet nem tudom, én is lombikos vagyok. Tőlünk viszont elkértek egy házassági anyakönyvi másolatot. És úgy tudom, hogy aki nem házas annak is kell valami élettársi viszonyt igazolni hivatalosan.

Mi miatt kell nálatok inszem?

A spermát a petevezetőbe, valahová középútra segítik fel. Kitartást, és mielőbbi babásodást!!

2011. szept. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi.Lassu a párom spermája meg magas a prolactinom:(
2011. szept. 29. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!