Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2011 szeptember 26. -án...

2011 szeptember 26. -án délután megjött. Mely napokon legyünk 1ütt, hogy biztosan foganjon Bébink? Mit tanácsoltok? Segítség, mely Nektek is bejött?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 14:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

[link]

Elméletileg ezeken a napokon, ha 28 napos a ciklusod, de ha nem, akkor azt is betudod állítani a kalkulátorba.


Ami bejött:

- Nem görcsöltünk rá a dolgokra.

- Végig röhögtük és jól éreztük magunkat közben

- Előtte pisiltem sokat, majd aktus, azután kicsit felpolcoltam a seggem (de gyertya állásban is lehetsz 5-10 percig), majd alvás reggelig

- Előjáték. Jó hosszú volt!


Elsőnek próbáltuk, október 4-én megfogant.


11. hetes lánykának az anyukája

2011. szept. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Tavaly szeptember 25, vagy 26 (?) volt az utolsó mensim, ami vasárnap volt. És 2 hét múlva vasárnap, hétfőn, és kedden voltunk együtt. (azt hiszem a kedd volt 11, arra írta a peteérést...)


Most 12 hetes :)

Sok sikert!

2011. szept. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nekem is tegnap jött meg. Én clostyt szedek most és 11. nap környékén megyek dokihoz. Remélem fog látni tüszőrepedést és nekem ennyivel könnyebb lesz.
2011. szept. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
nekem már vannak gyermekeim akik elsőre spontán összejöttek mindenféle számolgatás és egyebek nélkül.Akkor voltunk együtt mikor jólesett.Most,hogy tervezzük a következő babát és sürget az idő munkába állás miatt 2hónapja nem jön össze.Az én tanácsom:ne gondolj rá,ne nézzél semmilyen kalkulátort és ne figyelj semmilyen terhességi tünetet.Ha késik 1 hetet majd akkor teszteljél!Sok sikert!
2011. szept. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
ha nem tudod mikor van peteérésed, akkor figyeld a tested változásait. amikor a tojásfehérje szerű folyásod van akkor valamikor azután van peteérésed. a "tojásfehérje" elvileg azért van, hogy segítse a spermiunokat bejutni a "helyükre". ha ezt tapasztalod, ezekben a napokban hajrá.
2011. szept. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
spermium. bocs elírtam az előbb. ez kb félidőben van.
2011. szept. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 sumergo ***** válasza:
100%
A lényeget már leírták fentebb, de sajnos tapasztalatból hozzá tenném, hogy nincs olyan, hogy "biztosan" fogan bébi!
2011. szept. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Biztosan fogan bébit hogy érted?
2011. szept. 29. 18:34
 9/20 sumergo ***** válasza:
A saját kérdésedre sem emlékszel? Onnan idéztem!!!! Nincs olyan, hogy biztosan megfogan, ha bizonyos szabályokat betartasz. Ha így lenne , nem küzködnének olyan sokan meddőséggel, szervi és egyéb probléma nélkül. De kívánom neked, hogy mielőbb sikerüljön.
2011. szept. 30. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
hát igen. ha jó időben vagytok együtt, és egyikőtöknek sincs semmi baja, akkor is lehet több hónap mire összejön nekünk is 4 kellett, pedig mindent csináltam. gyertyaállás, stb.
2011. szept. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!