Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hete vesztettem el a szüzess...

3 hete vesztettem el a szüzességemet, sajnos nem védekeztünk amit nagyon megbántam. De hozzáteszem, hogy a barátom nem ment el. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Nagyon félek!

bár tudom hogy az előváladékba is lehetnek spermiumok. Másnap hajnalban megjött a menzeszem ami eredetileg is késett. De most nagy gondba vagyok.....hányingerem van reggelente fáj, görcsöl+szúr az alhasam...nemtom hogy mit gondoljak..nagyon nagyon félek, hogy terhes vok...De olvastam már itt, hogy sokan annyira idegesek, hogy bemesélik maguknak a terhességet és megjelennek a tünetek..remélem velem is ezvan! 17 éves vagyok és még nagyon nem tervezek gyereket. Megbántam amiért felelőtlen voltam.....de most rettegek...a napokban megcsinálok egy tesztet...Mennyire pontosak a terhességi tesztek?? Szerintetek teherbe estem?kérlek szorítsatok...Amúgy jövő hét végén kellene megjönnie a következő menstruációmnak, de nemtok addog várni, inkább csinálok egy tesztet.előre is köszönök mindent!


2008. márc. 12. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Másnap megjött,mint modtad.Nem hiszem,hogy baba van,de minél hamarabb csinálj egy tesztet,mert tudom,hogy a bizonytalanságnál nincs rosszabb.
2008. márc. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%

Az írtad, hogy másnap reggel megjött. hát valószínüleg nem vagy terhes, mert a ciklus végén (szinte 100%) nem lehet teherbeesni.

a tesztek a fogantatás után kb 11 nappal már mutathatnak pontos eredményt. Sajnos a negatívban lehet pontatlan, csak a pozitív eredmény 100%.

2008. márc. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szióka! Szerintem nem csak a mensid volt, hanem a szüzességed elvesztése utáni vérzésed is egyben. Ez elég gyakori. Van akinek több napig is eltart egy ilyen vérezgetés. Az is előfordul, hogy többször kimarad egymás után, vagy sokat késve, vagy sokkal hamarabb jön meg. A tüneteid azért is lehetnek, mert stresszeled magad. Ne izgulj, nem vagy babás, de remélem jó tanulópénz a helyzeted a közeljövődet illetően. Kívánom, hogy úgy legyen ahogy szeretnéd.
2008. márc. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!