Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemrég veszítettem el a...

Nemrég veszítettem el a szüzességemet, persze gumival védekeztünk, de előtte "sapi" nélkül is feszegette a bejáratot, körülbelül a pénisze feléig. Lehetek így babás?

Figyelt kérdés
2009. aug. 9. 23:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tört bele a pajszer nem.
2009. aug. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tehát a feléig benned volt?
2009. aug. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Természetesen lehetsz, egy tesztet mindenféleképpen megérne!
2009. aug. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bármennyire is benned volt a pénisze gumi nélkül? Csak fél percig és csak 1 centit? Akkor igen. Hasonló, mint a "Csak félig tette be, akkor félig még szűz vagyok?" jellegű kérdések...:(
2009. aug. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kicsi az esélye, de lehetsz! Ha késik a menzeszed, csinálj tesztet! Ha pont peteérés környékén voltatok, nagy az esélye, de nem 100%az sem.
2009. aug. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Előváladéktól is lehetsz terhes.
2009. aug. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Elméletileg lehetsz, de gyakorlatilag nagyon kicsi az esélye.

Azért remélem kellően félsz és a 2. alkalommal már nem játszotok majd a tűzzel!

2009. aug. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

" "sapi" nélkül is feszegette a bejáratot"


Szerintem akkor kellene szexelni, ha már beszélni is úgy vagy képes vagy róla, mintha nem egy óvodásmesét mondanál....

2009. aug. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a tiniszleng. Ez nem meglepő, hiszen egymás közt is így beszélnek, ami szintén nem meglepő, hiszen elég 'régimódi' lehet egy tizenéves társaságban a klitorisz, a kondom és a pénisz szó :)

Ettől persze a gondolatodban osztozom, akkor csinálja valaki, ha már felnőtt hozzá.

2009. aug. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért a hivatalos kifejezések és a gyerekmese között van átmenet. Persze nem kell trágárkodni, de ez így olyan gyerekes.... Bár a kérdező sem lehet több nagyon 15-nél szerintem. Na mindegy, szóval persze, hogy lehetsz terhes, csak kérdés, hogy mennyi az esélye.
2009. aug. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!