Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszt sem az ultrahang nem...

Teszt sem az ultrahang nem mutatta ki, hogy terhes lennék. De én úgy érzem az vagyok. Van még esély? Jár már valaki így?

Figyelt kérdés
első próbálkozásunk volt az élettársammal.több,mint 1 hónapja nem is jött meg a nem várt...!(az az érdekes,hogy nekem mindig pontosan szokott megjönni!)tesztek negatívak.nőgyógyász azt mondta vagy baba vagy ciszta.elküldött ultrahangra,nincs cisztám,de babát sem látott! vissza mentem a nőgyógyászhoz azt mondta várjunk.azt mondta ha 3. hónap késésig sem jön meg akkor mennyek vissza.addíg még csináljak tesztet.van még remény?
2011. szept. 26. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Probalkozas elott szedtel fogamzasgatlot? Csak azert kerdem mert baratnom ugy jart, hogy abbahagyta a fogamzasgatlot es utanna nem jott meg neki tobb mint 2 honapig a mensije. O is remenykedett, hogy baba de csak felborult a hormon haztartasa mert abbahagyta a tabit.

De azota mar a masodik babajat varja. Ha nem szedtel fogamzasgatlot akkor sajnos nem tudom. Talan van meg remeny.

2011. szept. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mikor csináltál tesztet utoljára? Mert ha a napokba csináltad és negatív, több mint 1 hónapos késésnél már pozi lenne ha terhes lennél.

Szerintem valami más lesz a gond.

2011. szept. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gyógyszert már régebb óta elhagytam.azóta már be is állt a menzeszem. újra.2 hete csináltam utoljára tesztet.de ha ciszta sem akkor mi??
2011. szept. 26. 17:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs baba,sem ciszta,akkor lehet hormonprobléma. Azért csinálj még egy tesztet,már tuti pozi lenne,ha mégis babás lennél.
2011. szept. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pontossan ugyanebben a cipőben járok mint te.Tesztek negatívak.Nőgyógyász szerint lehet h baba.POnt akkor mikor próbálkoztunk.Furcsa.Hasi uh szerint se ciszta se baba.De akkor mi???
2011. szept. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanezt át éltem 2 éve. Ez vagy álterhesség vagy peteérés nélküli hónap. Nekem álterhességem volt.
2011. szept. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!