Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjött a vérzésem, bár nem...

Megjött a vérzésem, bár nem volt olyan mint szokott, enyhe görcsöléssel, de piros volt azóta nagyon furán érzem magam? Érdemes lenne tesztelnem?

Figyelt kérdés
Állandóan fáradt vagyok, sokszor gyengének érzem magam. A mellem azóta is fáj, és a mellbimbóm nagyon kiáll, és nagyon eres lett a mellem. És sokszor menstruációs görcsöket észek, krémes bő folyásom is van.
2011. szept. 27. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Ebbe a hónapban mindenkinek volt valami kínja a mensijével. Nekem is. Szerintem ha megjött és rendes vér volt, több napig tartott, akkor semmi ok a tesztre.

Igaz van olyan aki menstruál terhesen, de az ritka..

A többi tünetet mindenki produkálja hónapról-hónapra aki babát szeretne :)

2011. szept. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet szó tesztről ha ezek a tünetek még maradnak!Ha babát szeretnétek és nem szedsz semmit esetleg várj még egy kicsit hogy biztosabb legyen!Az én tesóm is vérzett az elején de a tünetek nála is megvoltak!
2011. szept. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes!
2011. szept. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ez a hónap tényleg arról szól, hogy az itteni olvasók/íróknak volt/van baja a mensijével, köztük az enyémmel is. lehet a holdállása zavart be, de biztos van valami a levegőben.


kedves kérdező.

ha vérzel és érzed még a terhes tüneteket akkor mensi elmúltával én a helyedben csinálnék nyugtatás képpen egy terhességi tesztet. annyit megér, hogy legalább megnyugodj szerintem. :)

2011. szept. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm. A mensesem elmúlt már 18.án délután kezdődött, akkor barnás volt. majd 19-20-án volt pirosas, de nem sok, majd 21-22.án már inkább barnás volt a színe.
2011. szept. 27. 13:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is 2 napig volt vérzés utána csak barnázás.. Hamarabb is jött meg, és a szokásos 6-7 nap helyett 4 nap volt.

Valami van a levegőben amitől felborult az egyensúlya sok nőnek. Többen panaszkodtak erre a dologra..

Én is csináltam tesztet de -.

Első válaszoló

2011. szept. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!