Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jan.15-én megszületett a...

Becsee kérdése:

Jan.15-én megszületett a lányom,3 hó. Koráig szopizott (márc). Nem jött meg a vérzésem jul 15 én teszt poz.! U. h nem mutatta még csak a petezsákot. Azóta se jött meg és tegnap ota mocorgást érzek a hasamban terhesség lehet? Vagy csak bekébzelem?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 23:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Mond te normális vagy? Teszt pozitív lett, voltál uh-on, ahol a petezsákot már látták. Legalábbis ezt írtad. Akkor hogy a fenébe ne lennél terhes???? Én csak azt nem értem, hogy többször nem is voltál dokinál, csak akkor egyszer?
2011. okt. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Csak remélni merem hogy ez kamu, és nincs ilyen hülye anyuka.
2011. okt. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
3-szor olvastam at, mert azt hittem rosszul ertelmeztem a kerdest. De nem. A nogyogyasz mellett keress fel egy ideggyogyaszt is.
2011. okt. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
Oké, hogy még csak petezsák volt a dokinál, akkor is mond egy kb terhességi hetet és legkésőbb a 12 hetes genetikai vizsgálat előtt visszarendeli az ember lányát! Akkor még védőnőnél sem voltál a 2.baba miatt? Amikor az elsőt viszed nem tűnik fel neki a pocakod? Mondjuk oké a védőnőd nem figyeli, de mi van a pároddal/férjeddel, ő sem vette eddig észre, hogy kezdesz gömbölyödni?
2011. okt. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%

Ez vagy kamu, vagy buta vagy...

Eleve ha januárba született a babád, akkor márciusba csak 2hós volt...nem tudom ez csak nekem tűnik fel? Pedig 19vagyok..

Ha volt petezsák, ha nem(mert nem tudom biztosra kivenni az írásodból), de feltételezem hogy volt, akkor mi a francért nem mentél vissza?:S Főleg, hogy volt egy pozi teszted.

2011. okt. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen,terhes vagy.
2011. okt. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
Mondd már meg úgy őszintén, kedves kérdező: hátad mögött a pozi teszttel, és a petezsákkal, te mire tippelsz?
2011. okt. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
47%
Valóban márciusban csak 2 hós kellett legyen a baba. :) Tényleg nem tűnt fel, mert lényegtelen volt a kérdés szempontjából, és kiakadtam a kérdés többi részén....
2011. okt. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%
A dátumokat én sem figyeltem annyira, de szerintem ha a kérdező valóban anyuka, és valóban ilyet kérdez, felesleges volna tőle elvárni egy olyan logikai bravúrt, mint a számolás... Neki két sült krumpli már egy McDonald's.
2011. okt. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%
Jájj..-.@
2011. okt. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!