Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Túl nagy tüsző! Mitől alakúl...

Túl nagy tüsző! Mitől alakúl ki és mivé fejlődhet?

Figyelt kérdés
Ma voltam átjárhatóságin ami nem sikerült de a doki a bal petefészekben látott egy 3cm(nem elírás,tényleg)tüszőt!Azt mondta lehet a múlt hónapról maradt!Egy hét múlva kell mennem uh-ra de félek mert ez nagyon nagy nehogy ciszta legyen belőle!Ha valaki járt már így vagy hallott ilyenről kérem írjon!Amúgy ciklusom 7.napján tartok a 28-ból és ez lenne a második clostis hónapom de így nem szedem tovább ebben a ciklusban!
2009. ápr. 27. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyanígy jártam, csak nekem a closira reagált úgy a szervezetem, hogy túl nagy tüszőt eredményezett (végül 5cm-es cysta lett). Elvileg ezek a tüszőből lett cysták hamar, és maguktól felszívódnak...
2009. ápr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Volt már nekem is cista a tüszőből csak nem ekkora!Neked segített a closti?Múlt hónapban volt három 20,19 és 16mm és kaptam choragont de sajna nem vált be és most az átjárhatósági miatt is magam alatt vagyok!Sokszor gondolkodom el azon,hogy feladom!
2009. ápr. 27. 14:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy 19mm-es ottmaradt tüszőm, akkor azt írták: sűrű bennékű cisztikus képlet, felmerült az endometriózis gyanúja is. Következő ciklusra magától felszívódott, állítólag nem repedt meg a tüszőm. Szerintem ne aggódj, ha nem ciszta, biztosan felszívódik. Ne add fel semmiképp!
2009. ápr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Remélem nem lesz gond mert ez már sok lenne!
2009. ápr. 27. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!