Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvany pozitiv teszt utan...

Halvany pozitiv teszt utan muszaly csinalni masik tesztet? A halcany pizitiv teszr is igazolja a terhesseget ugye?

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem muszály csinálni de érdemes.


Nekem sajnos az első halvány tesztem után ugyanis nem erősödött a csík, hanem egyre gyengébb lett.

Sajnos nem lett baba..

2011. nov. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kell, csak érdemes 3-4 nap múlva megismételni, hogy valóban terhesség áll a háttérben és nem szellemcsík volt.
2011. nov. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire halvány. Ha annyira, h alig látható, akkor kell mégegyet csinálni. Halvény pozi egyébként jelenthet még betegséget is terhességen kívül.
2011. nov. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ertem koszi a gyors valaszokat
2011. nov. 7. 09:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt egyszer halvány tesztem, aztán pár napra meg is jött a menstruációm. Az a baba pedig elment. :( Ha nem tesztellek olyan korán, akkor megóvom magam egy nagy csalódástól. Aztán mikor legközelebb ilyen helyzetbe kerültem nem teszteltem hamar, hanem inkább vártam pár napot és szép erős pozitív tesztem lett, aki ma már egyéves nagyfiú. Persze ez csak az én tapasztalazom.
2011. nov. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én halvány pozit teszteltem,rózsaszínet,de nem tudtam fotózni,olyan halvány volt.Még aznap,5 óra múlva egy erősebbet sikerült,amit már fotózni is tudtam.Szerintem holnap is csinálj,hogy erősödik-e.
2011. nov. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

sziasztok!

Utolsó előtti: teljesen igazad van, az ember csak beleéli magát, és feleslegesen csalódik! Énis azért mondom minden kérdezőnek, h érmes megvárni a nemvárt napját vagy utána még 1-2 napot és csak utána tesztelni! Persze nem attól függ, h megmarad-e a baba, h mikor tesztel az ember! De én is úgy érzem ilyen esetben, h inkább ne is tudjam, h megfogant! Persze ez csak privi vélemény!

Kérdező: Én is csinálnék a helyedbe még egy tesztet pár nappal később, én a halvány pozi után 2 nappal csináltam (szerencsésebb ugyanolyan fajtát választani)! Mivel minden nap duplázódik a hcg mennyisége a szervezetedbe, határozottan erősebbnek kell látszani 2-3 nap múlva a tesztnek! Amúgy miért kérdezed? Félsz, h nega lesz, vagy attól, h halvány?

2011. nov. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen de negativ lett ://
2011. nov. 7. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!