Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, milyen tüneteitek...

Lombikosok, milyen tüneteitek voltak a beültetés után, és mi lett az eredmény? Mikor teszteltetek, milyen eredménnyel?

Figyelt kérdés
Nekem szinte folyamatosan erős mensis görcseim vannak, de semmi vérzés (barna sem), a melleim egy ideig nagyon fájtak, de elmúlt. A 11. napon negatívat teszteltem, a hivatalosat a 14. napon kell majd.
2010. jan. 2. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem az 1.és 2. lombiknál mensiszerüen fájt a hasam,a 10 nap körül már terhességi tüneteket is észleltem(cicim nagyon fájt és a mirigyek látszódtak,kék erek jöttek elő rajta,hányinger,gyomorfájás,szédülés)De sajnos nem lettem terhes.A 3.-nál megint mensifájásom volt,más tünet semmi,és már a 10.naptól elkezdtem tesztelni,de megint nem sikerült.Neked mikor lesz a 14. napod?És hova jársz?
2010. jan. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én Bp. Kaáliba járok. Te? Sajnos sejtettem, hogy ezek nem jó jelek, csak nem értem igazából, mitől van. Kicsit olyan, mintha meg akarna jönni, de az utro nem engedi... Te hogy viseled, hogy nem sikerül? Holnap van a 14. napom, sajnos nem hiszem, hogy mást mutatna a teszt, mint a 11. napi, mert egy halvány kis csíkocska se volt :((
2010. jan. 3. 11:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek is mensi szerű görcsei voltak, és pufadt. Neki sikerült!!! :)
2010. jan. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező:Nem azért írtam le hogy elkeserítselek vele,hanem én ezeket éreztem ,és tudtam hogy lesz ellen válasz is.Tehát akár terhes is lehetsz.Azóta megcsináltad a tesztet?Mi az eredmény???????
2010. jan. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!