Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba? Vagy azt már...

Lehet baba? Vagy azt már biztosra meg kellett volna állapítania a dokinak? Hüvelyi, vagy hasi ultrahangot szoktak ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
A történetem annyi, hogy múlt hónapban volt meg utoljára, augusztus elején megjött, de csak 2 napig volt meg, rá másfél hétre újra megjött rendesen, ez volt aug. 20-án. Azóta semmi, megszakítással voltunk együtt minden második nap. tesztjeim negatívak, mensinek jele sincs. Voltam dokinál, a nem volt uh, sima vizsgálat során a cisztát kizárta, elvileg a terhességet is, de visszahívott jövőhétre ultrahangra. Lehet, hogy baba van csak még korai és nem látta, vagy akkor miért kell ultrahangot csinálni???
2011. szept. 30. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha neked egy hónapja nem jött meg,akkor az már nem korai terhesség. Ilyenkor már kézzel meg tudja állapítani a doki,hogy meg van nagyobbodva a méh. Nyilván biztosat,csak uh után lehet mondani, de szerintem kicsi az esély!
2011. szept. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csináltál terhességi tesztet? Az biztos kimutatná már ebben az időpontban. Tapintással a pár hetes terhességet nem lehet megállapítani 100%, mert egyénfüggő!
2011. szept. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen csináltam tesztet, de az negatív lett.
2011. szept. 30. 12:34
 4/4 anonim válasza:
Kellett volna csinálnia uh-t! Ez alap! Én többször is voltam vérzéskimaradás miatt dokinál, ultrahangon kiderült, hogy feszívódó ciszta miatt nem jött meg időben. Korai terhességnél hüvelyit csinálnak. Az hogy ennyi ideig kimaradt, még nem jelenti, hogy régóta megfogant már a babó, mivel a korát csak ultrahanggal lehet pontosan megállapítani. A tesztek pedig nem mindig pontosak.
2011. szept. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!