Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héten "érdemes" 4D...

Hányadik héten "érdemes" 4D ultrahangot csinálni? Mikor látszik a baba már elég szépen rajta?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a 29 héten voltam,és nagyon szépen látszott mindene.

A kis arca,lábacskája,keze.

Szerintem érdemes addig várni.

32 km

2009. dec. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, mi háromszor voltunk.

14.héten: azért mentünk, hogy tutira megmondják nekem pontosan, hogy nem down-os (nem bíztam a sima uh-ban, de ez csak az én hülyeségem)

19.héten: ide is inkább genetikai okokból mentünk, de nagyon szépen belefért a képernyőbe a baba, de még sovány volt nagyon, csontvázka ufó-fejjel :)

27.héten: ez volt az igazi babamozi, gyönyörű pufi baba, ez volt a legszebb élmény! Egészben már nem fért el a monitoron, de nagyon cuki volt :)

2009. dec. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

27+3 naposan voltunk es gyonyoru volt, mar teljesen baba formaja volt raadasul az apukajara hasonlit! mar most lehetett latni. tok jol belefert a kis arca a kezecskeivel a kepbe, hatalmas elmeny.

buek 29+1 km

2009. dec. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem azt tanácsolták, hogy a 25-27. héten kell menni, mert akkor az ideális. Hát én mentem, de sajnos a hasfal vastagsága miatt nem lehetett tisztán látni az arcát. Most 33. hetes vagyok, már vékonyodott a hasfal, holnap megyünk még egyre, hátha szerencsénk lesz, és legalább az arcát megláthatjuk.

Kicsit szurkoljatok, hogy sikerüljön:-)

Minden jót!

2009. dec. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia én 16-20-29 hetesen voltam 4d n hát nagy élmény volt mindegyik 20 hetesen mondták hogy kislány és 29 hetesen egy gyönyörű baba..:-)Hát nagy élmény volt mindegyik de a z utolso vitte a pálmát..:-)Most 32 hetes vagyok gondolkodom hogy menjek e még 2 hét mulva sztem az is szép lenne.:-)Boldog babavárást.Utoso drukkolok nagyon.:-)
2009. dec. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!