Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt-es nők miért...

Clostilbegyt-es nők miért mondjátok itt olyan sok topikban, hogy mennyire jó ez a gyógyszer és, hogy sokat segített?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudom, talán mert személyes tapasztalatuk van vele.

Persze ez sem csodabogyó, csak annak segít, akinek nincs rendes peteérése.

2011. szept. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első hónap sikertelen volt, de próbálkozunk tovább. Nekem is feltűnt, hogy itt sokan dicsérik, 95%-s arányban, máshol viszont lehúzzák.

Lehet, hogy a negatívumokra nem kérdeztek rá!

Én próbálok magunkra koncentrálni, és pozitívan gondolkodni, és remélem beválik. Ha nem, akkor jön a kövi módszer :)

2011. szept. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Na ez az. Mindenki agyon dicséri ezt a gyógyszert aztán már bocsánat, de szerintem kb 50% esély van rá, hogy segít. Én meg úgy örültem neki, hogy felírta a doki, hogy tényleg azt hittem ebben a hónapban babás leszek.
2011. szept. 30. 13:53
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Én most szedtem be a második adagot. Én is nagy reményeketem fűztem hozzá, úgy hittem benne mint másban soha. Aztán rosszul voltam tőle, az összes mellékhatásom volt kivéve a kiütést és a látászavart. Nagyon megviselt az egész a következő adagot be sem akartam szedni, mert már előre féltem milyen rossz lesz. Végül a férjem mondta bírjam ki. Most ebben a hónapban nagyon feszült voltam és iszonyat pattanásos lettem Tőle. Szóval szerintem nem csodaszer, viszont biztos van akinél hatásos. Drukkolok, hogy Neked sikered legyen vele.:)
2011. szept. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nekem kitolta a ciklusom, már 40 napos így. fel vagyok puffadva, terhességi tesztek negatívak.
2011. szept. 30. 15:42
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a clostytól rengeteg érett tüszőm lett, 3 meg is termékenyült már az első kúra után, két szívhang volt egészen a 8. hétig, de végül csak egy maradt.

1 hónap múlva szülök :)

2011. szept. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem ez az első Clostys hónapom. PCO-m van,nincs peteérésem,de a ciklusaim pontosak.

Az utolsó hozzászólónak gratulálok! :)

Remélem hamarosan mi is jó hírről szolgálhatunk...kitartás...

2011. szept. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 sumergo ***** válasza:
100%

Azért mert tényleg így van. Az sem túlzás, ha azt állítjuk, több százezer gyerek fogant mellette. Egész Közép- Kelet-Európában használják (20-30 éve), gondolom nem véletlenül. De ne felejtsük el, hogy ez sem csodaszer. Még a több százezerbe kerülő hormoninjekciók sem garantálják a sikert, erre én vagyok a legjobb példa, de a Closty nekem is segített, csak sajna nem jutott el a méhig a megtermékenyített petesejt, beágyazódott a petevezetékbe. Ez azt jelenti, hogy a Clostytól lett teljesen jó petesejtem (vert a szíve!), a hiper-szuper hormonszuriktól pedig a 6. lombik lett sikeres.


34+4 hkm

2011. szept. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 16:45


Még eszembe jutott, hogy én is ám Closty-val sikerültem :))

23 éves 35 hetes kismama :)

2011. okt. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

nekem már lassan másfél hete késik tőle, de a tesztek negatívak. volt has szurkálás, kicsit fájtak a mellbimbóim, meg olyan mintha cipelnék ott valamit (lent a hasamban), olyan furcsa érzés, fel vagyok puffadva. a mai terhességi tesztet oda vittem az ablakhoz fénybe és láttam egy nagyon halvány második csíkot, de kidobtam mert ha már ennyit késik akkor jóval erősebbnek kéne lennie a T csíknak. ez a closti nekem teljesen bezavart.


az előző terhességemnél ott rendesen megvoltak a terhességre utaló tünetek, mensi szerű görcs, mell feszülés stb, mondjuk az a baba nem maradt meg :(

2011. okt. 1. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!