Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostival kapcsolatban, kinek...

Clostival kapcsolatban, kinek milyen tapasztalata van? Mennyire segíti a teherbeesést?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 27. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első hónapban sikerült! Ikrek lettek :)

Szóval segíti!

2009. ápr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én most szedem. Első adag. MÉg nem tudom milyen eredménye lesz.
2009. ápr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én most kezdtem a 2. hónapot. Nem nagyon tudom, hogy mit gondoljak, a menstruációm 2 napot késett, bár gyakorlatilag nem is volt. Az orvosom, azt mondta, hogy azért volt ez, mert a szervezetemet készíti fel a gyógyszer, és a méhnyálkahártya nem vált le. Most nagyon kíváncsi vayok, és agyon reménykedek. Ja, mastodynon cseppekket is kell innom.
2009. ápr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Nekem most állapították meg, hogy alacsony a progeszteronom, így valószínűleg closti lesz a vége.


Nagyon sok topikot, kérdést néztem clostival kapcsolatban, és nagyon jók a tapasztalatok. Rengeteg nő esett tőle teherbe. Persze vannak akiknek nem segített, de szerintem nekik valami rejtett problémájuk lehetett, amivel szemben a closti kevés.


A lényeg, hogy higgy benne:)!

2009. ápr. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Szia! Én most kezdem a 3. kúrámat nekem is egy kicsit most megkavarta a menszimet, mert 5 nap helyett csak 2 nap volt meg, de most nagyon-nagyon reménykedem! :) Hétfőn megyek HSG-re ha ott mindent rendben találnak akkor még jobban fogok reménykedni. :)))


Remélem nektek is mielbb össze fog jönni a kicsike! :)

2009. ápr. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most kezdődik a 3. kúra, baba még nincs, de legalább lett tőle peteérésem, mert előtte nem nagyon volt. Remélem most összejön. Nekem nagyon pontosan és erősen jött meg tőle.
2009. ápr. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
closty+palástfű tinktúra! ez a tuti recept csajok, én ezzel estem teherbe az első clostys hónapban!
2009. máj. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem nem sikerült elsőre,reménykedek a másodikban :)
2009. máj. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
7 honapig szedtem,sajnos nem segített.remélem te tobb szerencsével jársz
2010. márc. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!