Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen még nekem nem volt: 2...

Ilyen még nekem nem volt: 2 vércsepp a tisztasági betéten - 2 napja késik. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Ciklusom 28-35 napos, ez a 37 napom, 2 napja késik. Mindjárt megjön érzésem van nagyon erősen. Eddig ha megjött mindig "elkezdett ömleni", eddig nekem ilyen sosem volt: 2 vércsepp a tisztasági betéten + egy kisfolt vizes vagy fehéres folyásfolt.

Lehetett késői ovum a múlt héten, és lehet beágyazódás? Hőgörbém nincs (beteg voltam hónap közepén). Vagy lehet hogy meg fog jönni, csak vmiért most így kezdődik??

Terhességi tesztet reggel csináltam, negatív volt.


2009. ápr. 27. 20:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Pedig még reménykedhetsz, bár a ciklusod nem túl hosszú? Lehet, hogy nem is volt pé-d, persze nem akarlak elkeseríteni.
2009. ápr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!