Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Második napja késik, a tisztas...

Második napja késik, a tisztasági betéten semmi de belül kicsit barnás nyákos váladék van. A hőm cikkcakkos, ráadásul ebben a hónapban antibiotikumot is szedtem, késhet ettől?

Figyelt kérdés

itt a babaprojektes hőgörbém -szóljatok hozzá!...


[link]


2009. máj. 6. 08:18
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem majd kiderül. türelem... nekem az elmúlt három hónapban sikerült három teljesen különböző görbét produkálnom, és persze mindegyiknél végignéztem másik 100-at, hogy hátha most... arra jöttem rá, hogy minden görbe lehet babás. :)
2009. máj. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

na csak hogy ha valaki idetévedne és érdekelné a fejlemény.. 7-én a szülinapom reggelén megjött.. tiszta deja vu érzés volt.. 32 évvel ezelőtt is véresen...na, ez rossz vicc volt..

újabb projekt indul.. ezúttal hormonprofil aztán tejcielapasztás és babagyártás:)

2009. máj. 10. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!