Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Körülbelül 2-3 hete voltam...

Körülbelül 2-3 hete voltam együtt a barátommal és gumióvszerrel védekeztünk, és minden rendben volt. Mennyi az esélye annak hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Nem volt lyukas a gumi mégis megijedek, hogy terhes vagyok mert késik a mensim (1,5-2 hetet) persze ennek száz oka lehet! Fájnak a melleim de ez a vérzés alatt (előtt) is szokott fájni! Kérdésem:Mennyi az esélye annak hogy terhes vagyok?
2009. ápr. 27. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
meglehetősen kevés. azért ekkora késénél elkelne egy alapos nőgyógyászati vizsgálat, mert - ahogy mondtad - száz oka lehet a késésnek, és egyik sem túl bizalomgerjesztő
2009. ápr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy terhességi-tesztben megbízhatok?Még az is lehet az oka hogy idegeskedem!
2009. ápr. 27. 21:29
 3/9 anonim válasza:
nem vagyok 1 nagy szakértő de ez játszódott el az én barátnőmmel is neki 10napot késett ugyan így semmi gáz nem volt csak h bevett előző hónapban 1 72órásat nállatok nem volt ilyen?
2009. ápr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem vettem be tabit!
2009. ápr. 27. 21:33
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy azért késik mert túl ideges vagyok!Mivel tudnám megnyugtatni magam?Akkor talán megjönne!
2009. ápr. 27. 21:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Vegyél dm-ben clearblue terhességi tesztet, nagyon megbízható! Meg fog nyugtatni :)


Egyébként ha gumival védekeztetek, akkor szinte esélytelen a terhesség.

2009. ápr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek:)
2009. ápr. 27. 21:51
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha valaki még meg tud nyugtatni írjon:)köszönöm:)
2009. ápr. 27. 22:05
 9/9 anonim ***** válasza:

szia!


én régebben, 16-17 évesen nagyon izgulós voltam.

mindig beképzeltem, hogy na most tuti terhes vagyok, mert megfogta a fülemet a barátom:)ilyen szinten paráztam.

néha aztán,ha pl nem emlékeztem, hogy "cuccos" kézzel hozzám ért e vagy sem, annyira féltem, hogy egy hetet is késett. Szóval sztem simán lehet idegeskedéstől.Csinál tesztet,ha nega, az meg fog nyugtatni kicsit, ha még egy hét múlva mindig semmi, sztem is menj dokihoz, lehet valami más gond van.

2009. ápr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!