Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem vagyok terhes, akkor...

Nem vagyok terhes, akkor lehetséges hogy a gyorsteszt pozitívat jelez, és azt hogy érhetem el?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. A gyorsteszt a vizeletben lévő B-hcg hormon jelenlétét mutatja ki. Alap esetben, ha nem várandós valaki, ez a hormon nincs jelen.
2011. okt. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség megszakítás után két-három hétig is pozitívat mutat.Ha azt akarod h pozitív legyan, akkor mindenképp keresned kell egy kismamát, vagy ess teherbe:)
2011. okt. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elég sok teszt mutat szellemcsíkot időn túl, ami elég halvány, de sokszor jól látható.

Hogy ilyet kikísérletezz, elég sok pénzt kell kiadnod.

Nem tudom miért van szükséged hamis pozitívra, inkább bele sem gondolok, de ha nem muszáj, hogy terhesteszt legyen, az ovuteszt minden hónapban két csíkos valamennyire.


6 hkm

2011. okt. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Filctollal
2011. okt. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!