Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halovány teszt pozitívat jelent?

Halovány teszt pozitívat jelent?

Figyelt kérdés
A ciklusaim 31-32 naposak,most 42 napnál járok késik a menstruációm(12 napot),eddig a napig nem teszteltem,mert nagyon össze vissza menstruálok,szokott sokat késni,így nem siettem el a dolgot.Ma viszont teszteltem egy nagyon halványat.Mindent az utasítás szerint csináltam, az első csík után vagyis a C után néhány másodpercre jött ki a T de nagyon halvány.Akkor terhes vagyok?
2011. okt. 25. 08:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Szerintem igen! Gratulálok, pár nap múlva már erősebb lesz a teszt.:))
2011. okt. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem is tudom én nem tudom elhinni,annyira halvány,épp hogy látszik valami,hogy ott van,mint egy árnyék.
2011. okt. 25. 08:47
 3/24 anonim ***** válasza:
Milyen tesztet használtál??? Milyen színű a második csík?? Csak azért kérdezem, hogy nehogy szellemcsík legyen:)
2011. okt. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
így is lehet pozitiv?Fáj a mellem, feszül, de olyan is lehet beteg kell legyek és azért.
2011. okt. 25. 08:49
 5/24 A kérdező kommentje:
Mi az a szellem csík????
2011. okt. 25. 08:50
 6/24 A kérdező kommentje:
A teszten annyit ír hogy terhességi teszt forgalmazó a FILDAS
2011. okt. 25. 08:52
 7/24 anonim ***** válasza:

Bizonyos okokból és bizonyos terhességi teszteken megjelenhet egy szellemcsík vagy egy árnyék a tesztvonal helyén. Ez legtöbb esetben színtelen, de lehet pirosas árnyalatú is és akkor jelenik meg, ha a fény egy meghatározott szögből ésik a tesztre. Ha nem vagy benne biztos, hogy a csíkod igazi-e vagy szellemcsíkot látsz, tesztelj 2 nap múlva újra. A tesztcsíknak terhesség esetén erősödnie kell.


Az is előfordulhat, hogy túl korán csináltad a tesztet (5-9 dpo), amikor még terhes voltál, de a babád nem tudott maradni, ezért egy későbbi teszteléskor már szellemcsíkod sem lesz.


Ha kontrollként vízzel végzed a tesztet, szintén megjelenhet egy szellemcsík, amely a teszt száradásával és a papír tesztvonalon történő besüppedésével hozható összefüggésbe.


Kaphatsz egy halvány tesztcsíkot a hcg-den, és mégsem vagy terhes, ha a teszt az ún. fantom-hcg-t mutatta ki nálad.


Ha kiszárad a teszted, mert már felnyitottad a csomagját, de nem használtad fel azonnal, akkor az egész háttere bepirosodhat, míg a kontrollcsík nem lesz olyan intenzív, mint egy jó teszt esetén.



Forrás: [link]


Itt képeket is találsz szellemcsíkos tesztekről.

2011. okt. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
De mivel írod, hogy néhány másodperc után kijött a második csík, szerintem pozitív:))))
2011. okt. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nagyon,nagyon halvány rózsaszín és nem csak a fényen keresztül látszik hanem sötétebb szobába is.Normális vastagságú mint az első nem hajszál vékony.
2011. okt. 25. 09:18
 10/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat:)Csinálok még tesztet 2nap múlva.
2011. okt. 25. 09:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!