Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék olyan történeteket...

Szeretnék olyan történeteket olvasni, amik erőt adnak. Tudtok olyan weboldalakat ajánlani, ahol olyan nők írnak, akiknek hosszú idő után sikerült teherbe esniük?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Tudom milyen érzés hosszú ideje várni a kis jövevényre! Sajnos még nekünk sem sikerült és minden hónapot új esélynek éreztem. Sok-sok negatív tesztet fogtam már a kezemben én is , de egyszer csak megáld bennünket is a terhesség öröme. Épp most állok megint ciklus végén és még várok pár napot a teszteléssel, remélem mostmár sikerült. :) Szorítok neked és kívánom hogy mielőbb lábalj ki a rosszkedvűségből, sírós hétköznapokból. Sajnos tudom hogy ez áll most fenn nállad is,de próbálj meg túlesni ratja és tartsd szemelőtt a mottót : Új hónap, Új remények!
2009. ápr. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
A történetek olvasgatása helyett kezd el egy kicsit az egészségeddel foglalkozni. Jobban jársz.
2009. ápr. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2009. ápr. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2009. ápr. 28. 09:33
 5/5 anonim válasza:
szia mi már 9 éve probálkozunk de sajna semmi! nap mint a sirás kerülget ha meglátok egy pici babát! én már ott tartok hogy nem akarok társaságba menni hogy ne kérdezgessék hogy mikor jön már a baba! iszonyatos érzés minden hónapba reménykedni! csodára várok mostmár minden hónapba! szurkolok nektek és ismerem énis ezt az érzést
2009. ápr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!