Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Okozhat a metformin pozitív...

Okozhat a metformin pozitív terhességi tesztet?

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem ez a gyógyszer nem termeli a hcg-t a szervezetben. én úgy vélem nem okozhat.
2011. okt. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már több mint 5éve próbálkozunk, 1,5hónapja kaptam a gyógyszert+diéta, és ma pozitív lett a terhességi tesztem, amit nem akarok elhinni! Felmerült bennem, hogy a gyógyszer okozta!:(
2011. okt. 3. 11:14
 3/10 anonim ***** válasza:
de a gyógyszer nem okozhatja mivel nem hinném, hogy elkezdi termelni a hcg-t. várj pár napot és megint tesztelj. szerintem terhes vagy. a szervezet akkor kezdi termelni ezt a hormont ha megtörtént a beágyazódás. nyugodj meg.
2011. okt. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De jó neked én már 4 hónapja szedem de még nem jött össze.Lehet hogy gyenge az 500-as metformin?Te milyen erősségűt szedsz?
2011. okt. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Jajj, nagyon nagyon szeretném ha az álmunk teljesülne, csak olyan hihetetlen, hogy ilyen hamar pozit teszteltem.


Kedves utolsó, én 850-est kaptam egyből!

2011. okt. 3. 11:28
 6/10 anonim ***** válasza:
A metformin nem okoz HCG termelést.Gratulálok a babához!!Minden jót neked.
2011. okt. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

De ügyesek vagytok!

Én 1 évig szedtem a 850-est, mégsem sikerült spontán a baba. Aztán 3,5 év próbálkozás után inszeminációval sikerült.

Most megint elkezdtem szedni a metet, tavasszal tervezzük a kistesót.

2011. okt. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én augusztus elején kezdtem el szedni a Metformint és jelenleg 6+4 hetes terhes vagyok.Fogytam 8 kg-ot egy hónap alatt a diéta és mozgás miatt és két év után megtörtént a csoda! 10 darab tesztet csináltam mire felfogtam,hogy kisbabám lesz. Gratulálok neked!
2011. okt. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok köszönöm szépen! A férjem hozott haza 2db tesztet az egyiket megcsináltam, pozitív lett az is, a másikat majd reggel! A dokimhoz jövőhéten megyek, akkora tudott időpontot adni! Komolyan nem akarom elhinni, ennyi kín szenvedés után, hogy spontán megfogant, pedig elég molett is vagyok! Mindenkinek mihamarabbi babásodást kívánok! Sok sikert lányok! :)
2011. okt. 3. 16:58
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia Kedves Kérdező!

Végül lett baba?

Én is Metformint szedek csak azért kérdem.

Üdv: Betti

2012. febr. 13. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!