Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28 naposak a ciklusaim. Nem...

28 naposak a ciklusaim. Nem félidőben van peteérésem, hanem előbb. tesztelhetek a nemvárt előtti napokon, vagy várjak még?

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:

mikorra nem várod?


ha a nem várt után tesztelt az nagyobb eséllyel mutatja ki, mint a nem várt előtt.

2011. okt. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

11.-ére, keddre nem várom!

tudok türelmesen várni, csak kíváncsi vagyok, peteérés után hány nappal mutatja ki a teszt!

2011. okt. 3. 11:22
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor megér egy tesztet :)
2011. okt. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Peteérés utáni 10.nap van ma. tényleg ki tudom várni,de elég sok tünet babára utal. nemrég szintén peteérés után 4 nappal már tudtam, babát várok, csak sajnos elvetéltem. most hasonlóak a tüneteim:) A peteérés most még előbb volt 2 nappal.
2011. okt. 3. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!