Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nekem 27-én volt peteérésem...

Ha nekem 27-én volt peteérésem, akkor volt aktus is, ami a ciklus 15. napja. Tesztelhetek ma? Gábriel teszt? Vagy melyik a legérzékenyebbe amit a gyógyszertában is kapható? Amúgy 12-ére nemvárom.

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még nagyon korai, 90%, hogy csak feleslegesen dobsz ki egy tesztet.
2010. dec. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is pont így van!:)

Neked van tüneted bármi?

Nekem eddig semmi nincs.

2010. dec. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát nekem nincs tünet. Volt néhány napig hasszurka a jobb oldalamon, de már az sincs.csak a remény van :) meg az izgulás. Most kéne elkezdenem a Clostyt. Remélem,hogy nem lesz már rá szükség. Amúgy már volt az elmúlt hat hónap alatt olyan, hogy késett egyszer 4 napot, egyszer meg egy hetet, és mind a kétszer megcsináltam a tesztet, és halványan pozitiv lett. Utána persze mégis megjött.

Ugyhogy ha most megint ez lesz, akkor rohanok orvoshoz, hogy rögtön irjon fel valami gyógyszert amivel megtartom a babát. Ti mióta próbálkoztok?

2010. dec. 7. 19:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi nem rég óta próbálkozunk. Ez a 4dik hónap!
2010. dec. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Korai még a teszt, a qupido és az amazon a legérzékenyebb tesztek, de nem hiszem, hogy kimutatnák. Én 6-ra nem vártam a mensit és még mindig nem merek tesztelni.
2010. dec. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! 17:41-es vagyok!:)

Mi újság veled, teszteltél már?

Mert nekem nagyon jó hírem van, tegnap, és ma is pozitív lett a tesztem!

[link]

2010. dec. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!