Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utrogestan hüvelykúpot használ...

Utrogestan hüvelykúpot használok, mikor kell abbahagynom?

Figyelt kérdés
Most volt az elsö inszemináciom.Azt mondták hogy a menzesz 32-ik ciklusnapjáig szedjem,és ha negativ a teszt akkor hagyjam abba.Ki mikor hagyta abba?Sok kérdésem volt a dokihoz azért erre kicsit homályosan emlékszem.
2011. okt. 3. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a 28. napon vérvételre mentem, minimális (56) volt a hcg, de tovább kellett használnom.

Szerencsére a baba velünk maradt, a 10. héttől kellett fokozatosan elhagyni a kúpot, 3-4 naponta csökkenteni eggyel az adagot (én 3*2-t használtam).

Én vérvétel nélkül biztosan nem hagynám abba.

2011. okt. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi.Nekem nem mondták hogy menjek vérvételre.Mégis akkor hányadik ciklusnapon hagyjam abba?Ha a 28-ik napom után még 5 napig várok és közbe negativ a teszt abbahagyjam?Köszi
2011. okt. 3. 16:33
 3/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok a kisbabádhoz:)
2011. okt. 3. 16:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Köszi, igazából már 21 hónapos, most kezdtük a bölcsit.

Igen, szerintem ha 5 nappal később is neg. a reggeli pisiből, akkor abbahagyhatod.

Reméljük nem lesz rá szükség, de készülj fel, ilyenkor ált. sokkal erősebb a menzesz, mint normálisan.... :(((

2011. okt. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi.És mitől erösebb a menzesz?Az utrotol?
2011. okt. 4. 12:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem csak attól, hiszen előtte stimuláltak, megérett és remélhetőleg meg is repedt x tüsző, kaptál injekciót ami a beágyazódást segíti stb. Az Utro progeszteron, ami segít megtartani a babát, ezért kell abbahagyni ha neg a teszt.

De ilyesmire ne is gondolj, pihenj amennyit csak tudsz, és beszéld meg a babácskáddal, hogy milyen jó dolga is lesz nálatok!

Sok sikert!

2011. okt. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!