Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mi volt az első jele...

Kinek mi volt az első jele arra hogy terhes a kimaradt menzin kívül?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy ki milyen jelet érzett legelsőnek mikor terhes volt és mennyi idős terhes volt akkor?
2011. okt. 3. 11:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nekem nagyon fájtak a melleim és nagyon görcsöltem. olyan volt a hasam mintha lenne bent egy labda, mármint úgy éreztem. szorítottak a nadrágjaim. sokat pisiltem.
2011. okt. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Állandóan álmos voltam, ezenkívül a vérbőség miatt úgy éreztem, mintha állandóan bizseregne az alhasam. Ezenkívül semmi tünetem nem volt, csak a kimaradt menszi.
2011. okt. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Mellfájdalom,de nem a bimbóm hanem alul, álmosság, feszített a petefészkem, zavar ahogy a bugyim hozzáért, hányinger, nem bírtam enni, mikroszkópom vegyesen mutatta a termékeny és terméketlen napokat:)
2011. okt. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Az elsőnél közel 17 hetes lehettem, mikor elkezdett nőni a hasam. Addig semmi. :) (fiú lett)

Most, a másodikkal 6 hetesnél nem lehettem több, mikor feszült a cicim, sehogyan sem volt kényelmes feküdni, nyűgös, nagyon álmos, fáradékony voltam, aztán iszonyú rosszullétek, hányás, 14 hetesen is túl voltunk, mikor elmúlt az állandó émelygés. (kislány lesz)

2011. okt. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat várom a többit is.az előző válaszolok oda írnák hogy kb mennyi idősen érezték ezeket a tüneteket?!
2011. okt. 3. 12:22
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem várt mensi előtt már kb 4 nappal rengeteget pisiltem. Akkor a teszt még negatív lett. Nem várt előtt 1 nappal lett a teszt pozitív. Azóta is sokat pisilek.

Ma vagyok 5+2, második babával.

Más tünetem azóta sincs.

2011. okt. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

tegnap 11:33,

Ezeket a tüneteket peteérés utáni 4.naptól éreztem.

Első terhességemnél nem volt semmi tünetem, csak a sok pisilés és puffadás.

most is vannak tünetek, egészen pontosan 1 hét múlva nem kéne megjönnie!! kíváncsi vagyok nagyon, mi lesz:)

2011. okt. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 alaszka ***** válasza:
100%
Én éppenhogy csak terhes lettem, mert a mensi még nem késett, és iszonyatosan korgott a gyomrom olyankor amikor egyébként nem szoktam enni, pl. éjjel, reggel -kor, stb. A sav marta a gyomrom, és ebből én már gyanakodtam, mert akartuk a babát, és ezek olyan furi jelek voltak. Aztán már meg kellett volna jönnie, és görcsölgettem, de ez is más volt, mint a szokásos mensis görcsök.
2011. okt. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én csak furcsán éreztem magam, lélekben...
2011. okt. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan valami ilyesmi kérdést készültem kiírni:)


Szóval van aki PÉ után 4.napon már érezte? mert nekem is onnantól kezdett görcsölni hasam, illetve feszül azóta is folyamatosan....De azt hittem ez nagyon korai..Féltem hogy beképzelem, sőt még mindig félek:) 15-re nem várom remélem,hogy ebben baba van:) Szurkolok neked is kérdező...:)

2011. okt. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!