Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges ez?! Cickafarkfű...

Lehetséges ez?! Cickafarkfű teát ittam, de ma már nem mertem, mert azt olvastam hogy ovu után nem jó. Most akkor volt ovum vagy nem?! Már nem tudom. A mult hónapban életemben először 35 napra jött meg, eddig mindig 28 naposak voltak.

Figyelt kérdés

[link]


e szerint akkor 14 nap mulva jönne meg ha nem sierül a baba. nem kevés ez?


2011. okt. 3. 19:18
 1/8 A kérdező kommentje:

[link]


itt tartok ma. bár nem válaszolt senki. :(

2011. okt. 6. 10:58
 2/8 anonim ***** válasza:
én úgy látom még nem volt ovud. talán hétvégén!
2011. okt. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de akkor hogy lehet hogy szerdán annyira fájt az egész alhasam, másnapra meg semmi, ha vasárnap tudunk csak eggyütt lenni lehet hogy jó lesz? meg akkor miért huzta be olyan korán a rendszer?
2011. okt. 7. 12:29
 4/8 anonim ***** válasza:

ha felmegy hétvégén akkor valószínű most lesz . ha holnap is 36.7 lesz akkor biztos az ovu és legyetek együtt ma és vasárnap.


azért húzta be mert hirtelen leesett a hőd, de az nem peteérés.

2011. okt. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értem. köszönöm. de sajna csak vasárnap tudunk együtt lenni, addig dolgozunk,é és nem találkozunk csak max egy puszira, abból meg sajnos nem lesz babó. :(
2011. okt. 7. 14:29
 6/8 A kérdező kommentje:
de akkor nem ugy van hogy amikor érzem az ovus fájdalmat akkor "kell" együtt lenni? (mármint nem kell hanem akkor lenne jó)
2011. okt. 7. 15:24
 7/8 anonim válasza:

szia!

csatlakozom az előttem szólóhoz. A tojcsiból kiindulva hétvége. A ciklus.hu-ra meg ne alapozz, nem minden esetben húzza be jól a tr.-t.

2011. okt. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

[link]


ma

2011. okt. 8. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!