Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma teszteltem nagyon halvány...

Ma teszteltem nagyon halvány pozitívat. Mikor érdemes ismételni?

Figyelt kérdés
1 napja késik. Bőséges fehér folyásom van, de most átváltott sárgásba. Remélem nem lesz belőle barna. Ez baj lehet? Iszom a palástfű teát, pihenek, szedem az Elevitet. Mit tudok még tenni?
2009. ápr. 28. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Beszélj dokival,és menj el vizsgálatra.Ez lessz a teendöd.

Szerintem nem kell másik teszt...

Nekem is anno halvány volt,mára a lánym 15 hónapos.

2009. ápr. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
2 naponta nő a Hcg a duplájára,tehát akkor már erősodnie kell a csíknak.
2009. ápr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még csak 4 hetes lehetek, a doki úgysem fog semmit látni. Szerintem várok 2 napot és tesztelek.
2009. ápr. 28. 14:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! Szerintem is 1-2 nap múlva tesztelhetsz újabbat.Az UH-n úgy tudom legkorábban 5-6hetes terhességet tudnak látni.Remélem minden rendben lesz! :) Ja és kezdj el valamien terhes vitamint szedni! Az sosem árt! :)
2009. ápr. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de még nem élem bele magam. Annyira halvány volt, hogy már azt gondolom, hogy hallucináltam. Na, majd kiderül.
2009. ápr. 28. 15:25
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, várjál 2-3 napot. A dokival nyugodtan várhatsz 2 hetet is, ha nincs semmi panaszod és nem volt még vetélésed.

Az én tesztem is nagyon halvány volt, utána nem csináltam másikat, 2,5 hét múlva mentem dokihoz és már ott dobogott a 6 mm-es manóm szívecskéje!

2009. ápr. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!