Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A lily tesztben mennyire...

A lily tesztben mennyire lehet megbizni?

Figyelt kérdés
Igaz nem elsö vizeletböl,ma eggy nagyon-nagyon halvany csikom lett de ez ugy 40.percre ra jelent meg.
2009. ápr. 28. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

40. percre??? az csak száradási csík szerintem...

Amúgy nekem a lily sose jött be..

Mostani terhességemnél a gyógyszertári quipido már 10 napos babát kimutatott, a medi lab pedig 3 nap múlva lett láthatóan pozi.

2009. ápr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az már nem érvényes. Nekem a nem várt előtti délután egyértelműen pozitív lett (csak egy picit halványabban) és előtte, mikor nem volt baba akkor egyértelműen negatív volt, 10 perc után már nem nézegettem, mert nem is szabad!

Pár nap múlva ismételd meg ha addig sem jön meg.

2009. ápr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

ez tök jó. minden egyes nyamvadt tesztre rá van írva milyen eredmény érvényes. pisiltek össze vissza délután meg este kukába kerül majd kiveszem megnézem elmegyek vásárolni mire hazajövök pozitív egyszerűen nem értem. nem lehet elolvasni a tájékoztatót? általában türelmes vagyok de ze most kikívánkozott. naponta legalább 4 kérdés van hogy megbízható e ez vagy az a teszt. IGEN megbízható csak tudni kéne már használni is.

még egyszer bocsi de ezt már le kellett irnom.

2009. ápr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Én csak azt tudom mondani, hogy mikor babás voltam ugyanígy jártam, jó egy óra múlva lett pozitív. Mivel tudtam hogy a korábbi ugyanilyen teszt nem volt az (mikor nem voltam terhes), sejtettem hogy most annak ellenére, hogy később mutatta, mégis babás vagyok. Másnapra egyből megjelent a csík.
2009. ápr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolso valaszado.Szia. De igen el lehet olvasni,es el is olvastam!Annyiszor olvastam mar itt hogy 20-40 percre ra lett pozitiv es megis terhes volt az illetö! Azert köszönöm a biztatasod,es az eggyütt erzesedet!! Igazan nagyon kedes vagy es eggy kemenyen küszködö es szenvedö embernek,megnyugtatasod!!! Teljes szivemböl kivanom hogy neked is ilyen emberek irjanak,mint TE vagy!!! HÜ....!!!! BUN....!
2009. ápr. 28. 15:37
 6/10 A kérdező kommentje:
Bocsanat az utolso elödti!!!!Neked utso köszi a valaszod: Te egy jo ember vagy!!!!
2009. ápr. 28. 15:38
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
"Annyiszor olvastam mar itt hogy 20-40 percre ra lett pozitiv es megis terhes volt az illetö" akkor nem értem a kérdésed?....
2009. ápr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

Azt kérdezte hogy a Lilly teszt másoknál csinált-e ilyet. És miért ne kérdezné meg? Nincs ebben semmi rossz.


Nem volt szép az a válasz amit a kérdező kommentált, de az sem ahogy kommentálta azt a kérdező. Legyünk egymással tekintettel, főleg a válaszolónak mondom, inkább ne írjon ha valami nem tetszik.

A kérdezőnek: ne szívj mindent mellre, hagyd figyelmen kívül ha valaki rosszindulatú, ne azonosulj vele.

2009. ápr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
TE vagy az, aki a ma Lillyvel korán reggel tesztet, negatívat, de a doki azt mondta hogy mégis babás?
2009. ápr. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen en vagyok.Ma reggeli tesztem nega volt..Valami nagyon halvany csikom volt amit csak termeszetes fenynel lehetett latni nagyon halvannyan! Elmentem a dokihoz es ö meg azt mondta hogy igenis babas vagyok!!:)
2009. ápr. 29. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!