Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mennyi volt a hője...

Kinek mennyi volt a hője amikor babás lett? Van olyan hogy nem magas, hanem alaphő de mégis baba van?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 07:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Miert meregeti itt mindenki a hojet? Elnezest a hulye kerdesert, csak nem ertem. Vagy csak azok, akik regota probalkoznak?

En nem mertem soha, pedig terveztuk a babat.

2011. okt. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én sem mértem ezelőtt soha. A lányom elsőre összejött, aztán jött a pofára esés, a kistesó nagyon várat magára. Ezért elkezdtem mérni a hőmet. Nem csak teherbeesés miatt jó, hanem hogy megismerd a tested. Én azt hittem kamu az egész és nem. Tényleg felmegy mikor kell és lemegy mikor kell.

A kérdésre a válasz, nekem mindig felmegy a hőm és mikor lemegy akkor tudom, hogy meg fog jönni.

Most bizakodó vagyok, mert magasabb lett, mint szokott.

2011. okt. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. Koszi a valaszt! Nekunk is elsore sikerult, igy eddig nem jutottunk el. Mindenkinek drukkolok, remelem sikerul minel hamarabb!
2011. okt. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én most lettem babás és nekem 37fok volt/van még mindíg.Eddig sosem volt ilyen magas, és végig fent volt.Viszont hallottam olyat is, hogy 36,5fokkal babás volt.Szurkolok!!:-)
2011. okt. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem! Az alaphőnél eleve magasabbnak kell lennie, ha megtörtént a peteérés. És ugye, ha baba van,akkor illik fent maradnia.
2011. okt. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. okt. 5. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!