Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszteljek megint? És miért...

Teszteljek megint? És miért magas még mindig a hőm, ha mégsem baba?

Figyelt kérdés

Ilyen a görbém:

[link]


A két kis info pötty között barnáztam és egy kevés vér is volt. De nem annyi, mint amikor rendesen megjön. Múlt kedden csináltam egy Corax Be sure tesztet. Teljesen negatív lett. Csináljak új tesztet? Egyébként semmit nem érzek, ami különös lenne.


2011. szept. 25. 19:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Ez bizony babás görbe. Nem tudom, hanyas a teszt, de már 10-es reggel biztosan kimutatja. Próbáld meg más fajtával.
2011. szept. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Bárcsak igazad lenne! Holnap veszek tesztet és kedd reggel tesztelek! Vajon ha negatív lesz, akkor mi lehet a baj?
2011. szept. 25. 22:19
 3/26 anonim ***** válasza:
Lehet korai volt amikor tesztet csináltál. Drukkolok!!
2011. szept. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Biztató a görbéd, de abban nem vagyok teljesen biztos, hogy jó helyre húzta be a peteérést. Elég korai, és utána még többször is esett le a hő. Úgyhogy én inkább szeptember 2-ára tenném az ovudat, mert akkor esett le utoljára, és utána már csak felfelé ment. Viszont voltatok akkor is együtt, úgyhogy ezzel semmi gond. De még így is ki kellene már mutatnia. A tesztet ehét kedden csináltad, vagy múlt héten? Mert utóbbi esetben tényleg korai volt, de ezen a héten azért már illett volna kimutatnia. Holnap vegyél tesztet, mert elég gyanus, hogy baba van a dologban. Drukkolok! Írd majd meg az eredményt.
2011. szept. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jól jön a drukk!
2011. szept. 25. 22:31
 6/26 A kérdező kommentje:
Szerintem is inkább akkor volt ovum! Ezen a héten teszteltem, de nem reggel, hanem késő délután! Nagyon izgulok!! Egyébként még nem volt ilyen szép görbém! Neked is köszönöm a drukkot!
2011. szept. 25. 22:36
 7/26 anonim ***** válasza:
Szerintem is babás görbe,drukkolok nagyon és mindenképp megírni az eredményt..
2011. szept. 26. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
írd meg mindenképp. kíváncsiak vagyunk!: )
2011. szept. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Drukkolik, és várom a pozitív teszteredményt:)!
2011. szept. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
szerintem ma is nyugodtan tesztelhetsz! Írd meg mi lett!
2011. szept. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!