Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cickafark vagy palástfű tea?...

Cickafark vagy palástfű tea? Barátcserjét szedhetek mellete?

Figyelt kérdés
2009. okt. 12. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:

peteérésig cicka aztán nemvártig palástfű.. nekem az első hónapban babát hozott, pedig előtte hormonprofilon voltam, és a Clostira vártam..harmadik babánál..

próbáld ki!

2009. okt. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én iszom ovuig cicka, onnan mensiig palást. Már a 4. hónap, hogy iszom, eddig semmi. Most vettem már ovutesztet is, mert a hőmérőzés mindig szépet mutat, de már kételkedem benne, hogy van-e egyáltalán tüszőrepim.
2009. okt. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem összezavarta az addig normális ciklusomat a ciklus 1. felében ivott málnalevél, majd a 2. felében ivott palástfű tea! Utána már többen mondták, hogyha normális a ciklus, ezek nem ajánlottak! Vigyázzatok vele!
2009. okt. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A málnalevélről nem hallottam, de a cickafarkfüvet javasolják görcsökre, gyomor ppanaszokra , bél gondokra is , teljes kismedence gyulladásnál ill megelőzésre.
2009. okt. 15. 08:35
 5/7 A kérdező kommentje:

várok még tapasztalatoka?

és ha lekezdem akkor a mensi után kezdjem? vagy az első napon?

2009. okt. 16. 10:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is úgy csináltam, mint az első két válaszoló. Aztán nálunk az ovu teszt hozott eredményt, mert addig hiába próbálkoztunk, nem találtuk el a megfelelő időt. Szerintem érdemes kipróbálni. Előtte hosszú hónapokig semmi sem volt, az első ovu tesztes alkalommal teherbe is estem. Bár tudtam volna, hogy ez a teszt létezik! Itt olvastam róla először. A baráti, családi körömben nem volt másnak ilyen gondja, szerencsésen azonnal terhesek lettek, igy senki nem ismerte a tesztet. A teák mellett javaslom, hogy próbáld ki!

Mihamarabbi babásodást kivánok neked!

2009. okt. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, gratulálok babához.
2009. okt. 16. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!