Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki szereti a képnézegetősdit...

Aki szereti a képnézegetősdit és megvitatni a látottakat, azoat várom ide. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

felső teszt szombati, halványabb pozi, a 2. pedig mai. mért halványabb a mai? vagy ez nem pozitív ?

[link]

[link]


2011. okt. 4. 10:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szia!

A felső, pozi de az alsó nem.Én a helyedbe csinálnék még 1 tesztet.Szurkolok h baba legyen!:-)

2011. okt. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
mikor jelent meg /hány perc után/ a teszteken az a halvány második csík?
2011. okt. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
elsőnél kb. 3 perc, másodiknál olyan 5-6. de sajnos nem ismerem ezt a tesztet, angliai, nem tudom mit várjak tőle :S lehet keresek valami másfajtát
2011. okt. 4. 10:28
 4/18 A kérdező kommentje:

ittvan negatívban is: [IMG] [link]

[IMG] [link]

2011. okt. 4. 10:36
 5/18 anonim ***** válasza:

Válaszoltam a múltkori kérdésedre is, vártam az újabb tesztet.

Hát nem tudom, mindkettőn ott a második csík, de az biztos, hogy az újon nem erősebb a múltkorinál, sőt.

Szerintem keress egy másik tesztet, még ha drágább is.

Mikorra is nem várod/vártad?

7 hetes km

2011. okt. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem itt baba van!!A második gyengébb terhességi teszt volt még ha egyfajta is!!
2011. okt. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
7-e 10-e kröül nem várom, nem tudom pontosan, mert nagyon kesze kusza a ciklusom :S ma mindenképpen veszek egy másfajta tesztet. ez volt a drágábbik, ez átszámítva majdnem 4000 ft volt a 2 dbos, de ma veszek valami olcsóbbat, és megpróbálom azt is holnap reggel, de lehet hogy várok, és ha nem jön meg csak akkor tesztelk. csak aggaszt azért mégha halvány is a csík, mert ha negatív akkor nincs ott semmi nem? hozzáteszem PCOs vagyok nem tudom ez mennyire számít esetleg.
2011. okt. 4. 10:55
 8/18 A kérdező kommentje:
a legelszomorítóbb, hogy érzem, hogy meg fog jönni:( megduzzadtak a melleim és fájnak, meg érzem a derekamban hogy fájdogál, mint mielőtt meg szokott jönni. vagy ettől még lehet baba?
2011. okt. 4. 10:57
 9/18 anonim ***** válasza:

Látod ezért nem jó a nem várt előtt tesztelni, főleg majdnem egy héttel előtte.

Nyugi, ebből még bármi lehet, de tényleg várj akkor a következő teszttel.

7 hetes km

2011. okt. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mind a kettő pozi.
2011. okt. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!