Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki szereti a képnézegetősdit...

Aki szereti a képnézegetősdit és megvitatni a látottakat, azoat várom ide. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

felső teszt szombati, halványabb pozi, a 2. pedig mai. mért halványabb a mai? vagy ez nem pozitív ?

[link]

[link]


2011. okt. 4. 10:21
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
azért még nem bízom el magam, még a héten jönni fogok a másik teszt eredményével:)
2011. okt. 4. 11:07
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem a digitális teszt csík volt ilyen amikor szétszedtem mert ki akartam dobni belőle az elemet, akkor láttam, hogy a csíkon ott van még egy csík , pont mint a tiéden, csináltam másfajtát az egyértelműen nega lett, szombat óta pedig már ennek a csíknak ha valós lenne és nem szellemcsík már rég erősebbnek kellene lennie.
2011. okt. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
mitől erősödne meg ha korán teszteltem és halvány?:) persze, nem biztos, hogy pozitív, de a remény hal meg utoljára, veszek egy másfajta tesztet
2011. okt. 4. 11:52
 14/18 anonim ***** válasza:
Attól , hogy két naponta duplázódik és ha már jelen van a szervezetben a hcg, és kimutatható halványan is akkor nőnie kell onnantól kezdve.. szombaton halvány volt akkor keddre erősődnie kell. Én a kilencedik dpo-n teszteltem halványat, de a 11-en már erőset.Szóval ez szellemcsík, de kívánom, hogy én tévedjek ezzel kapcsolatban.
2011. okt. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
kiderül 1 héten belül :) ha nem akkor legközelebb, nem adom fel:)
2011. okt. 4. 11:56
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem is szabad feladni, nagyon drukkolok neked, hogy sikerüljön!!!!!!!!!!!
2011. okt. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
3. másfajta teszt egyértelműen negatív :( köszönöm a válaszokat
2011. okt. 5. 14:46
 18/18 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom:(:(:( Legközelebb sikerülni fog:)
2011. okt. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!