Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez már lehet baba, ugye?

Ez már lehet baba, ugye?

Figyelt kérdés
Ma kellene megjönnie, de eddig még semmi. Nem is érzek olyan "mindjárt megjön" érzést. Néhány nappal peteérés után éreztem szurkáló fájdalmat a jobb oldali petefészkem környékén. Nagyon fáradt vagyok és rengeteget járok WCre. Előre is köszönöm a válaszokat.
2011. okt. 4. 14:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát így a legelején és is sokat jártam pisilni, meg a melleim ilyenkor már nagyon érzékenyek voltak, szurkolok, hogy baba legyen. én a helyedben holnap reggel tuti tesztelnék!
2011. okt. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Teszt mit mutatott?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
2011. okt. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A melleim nekem is feszülnek. Tesztelni még nem teszteltem, a gyógyszertár már bezárt (amúgy is dolgozom, nem tudtam volna elmenni) és kis faluban lakom, ahol semmi drogéria, hogy venni tudnék tesztet. :( Szerintem leghamarabb pénteken tudok, ha addig meg nem jön. Amit remélek, hogy nem, mert nagyon szeretnénk már babát. :)
2011. okt. 4. 15:13
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért nem rendelsz netről tesztet? Én mindig azt csináltam, amíg "dolgoztunk" a babán, mert nem akartam, hogy esetleg összefussak egy ismerőssel amikor tesztet veszek.
2011. okt. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az igazság az, hogy a páromnak meglepetésként szeretném megmondani. Félek, ha netről rendelek ő veszi át, neki adja a postás vagy ő találja meg a postaládában. :( Még most sem jött meg, nincs is mindjárt megjön érzésem. A melleim még mindig feszülnek és tegnap este egy erősen szúró érzést éreztem a jobb petefészkem körül. Nem tartott sokáig, csak pár pillanat volt, de eléggé éreztem. Bár lehet ez nem jelent semmit.
2011. okt. 5. 09:42
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát akkor szerintem vagy terhes vagy, vagy nem :)

Amúgy ezek a tünetek lehetnek pms tünetek is. Amikor én terhes lettem, folyamatosan "mindjárt megjön" érzésem volt kb a 8. hétig.

Szóval amíg nem veszel tesztet nem fogod megtudni a választ, pláne innen nem.

2011. okt. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ma reggel ellógtam kicsit... :D Vettem tesztet, holnap reggel kiderül :)
2011. okt. 6. 09:24
 8/11 A kérdező kommentje:
+++++++ :):):):):):)
2011. okt. 7. 07:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Hihi, Gratulálok:)
2011. okt. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!! örülök nektek!
2011. okt. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!