Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petefeszek ciszta eseten...

Petefeszek ciszta eseten hatasos a baratcserja?

Figyelt kérdés
mivel koze van a apeteersnek,nem fog jobban nolni a ciszta tolle?
2011. okt. 4. 16:02
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsi baratcserjet akartam irni!!!
2011. okt. 4. 16:02
 2/7 anonim ***** válasza:
szia kérdező. ez engem is érdekelne! :)
2011. okt. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
annyit még hozzá fűznék, hogy ártani biztos nem árt mivel gyógynövény és mindig a megfelelő (hiányos) helyen fejti ki a hatását. második voltam
2011. okt. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kovetkezo honapban fogom elkezdeni szedni, aztan majd meglassuk!! remalem hasznal
2011. okt. 4. 16:37
 5/7 anonim ***** válasza:

én akkor kezdem el szedni és inni mihelyst megjött a mensim. :)

babásodást kívánok mindkettőknek, elso és masodik voltam :D

2011. okt. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak nagyon elkeseríteni, de nekem PCO-m van, ennek ellenére sikerült az utóbbi pár hónapban 40 napos ciklusra beállítanom peteéréssel(talpmasszázzsal), de miután elkezdtem szedni a barátcserjét- mondván hátha lerövidíti majd egy kicsit-nem is volt PÉ-m. Szóval nem biztos hogy annyira jó...
2011. okt. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ártani nem árthat a barátcserje.

clostilbegyt-et viszont ne szedj ha az orvosod esetleg felírná, nekem megnyújtotta a ciklusomat. azóta sem jött meg.

2011. okt. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!