Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire gyanakodjak akkor ha 10...

Mire gyanakodjak akkor ha 10 napja késik a menzesz,4 negatív tesztem lett, és egy hónapja vettem be esemény utáni tabit de akkor megjött, most meg nem? Melleim nagyobbak mint máskor és kemények, derekam néha fájdogál. Nem akarok babát.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:

sztem nem vagy terhes. meg fog jönni ezért fáj a melled.. a késés meg lehet hogy összezavart a tbl a multkori. ha meg van még 4 negativ teszted is.. akkor tutira nem vagy terges.

én várnék 3 hét kését aztán doki..

32

2009. ápr. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál, de azt mondta h lehetek terhes mert nem biztos h kimutatja a teszt, lehet h csak később lesz pozitív.Most már nem tudom mit gondoljak.Nagyon félek..:(
2009. ápr. 28. 17:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha már 10 napja késik,biztos az a negatív teszt,mert ezek a tesztek nagyon érzékenyek,már a korai terheséget kimutatják.Különben 2 hét késés,még egészséges,ha néha előfordúl.Ezt mondta a nőgyógyászom.Ne aggódj meg fog jönni.
2009. ápr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!