Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeptember 29. én együtt...

Szeptember 29. én együtt voltunk a párommal mert babát szeretnénk, oktober 1-én kellet volna megjönnie a menzeszemnek de csak 3án jött meg 30napra. Mennyi az esélye hogy teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
??? menstruálsz tehát nem vagy terhes. Nem islett volna valószínű, hiszen menstruáció előtti napon voltatok együtt. jóval a peteérésed után
2011. okt. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag így 0.


Próbálkozzatok most októberben. Számold ki mikor lesz peteérésed. Menzeszed 1 napjától a 13-14-15. napon. Ezeken a napokon ne védekezzetek!


Sok sikert!

2011. okt. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
miért kedves előző, a többi napokon védekezniük kéne?
2011. okt. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2011. okt. 5. 12:04
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi belőttük a ciklusom közepét és akkor kb. 2 naponta voltunk együtt. Nálam ez így nézett ki: 30-32 napos ciklusaim voltak és együtt voltunk a 10., 11., 13., 15. napon (mensi első napjától számolva). Lányom első hónapban megfogant szerencsére.

Ha megjött, akkor nem valószínű, hogy terhes vagy, főleg, hogy már elég későn voltatok együtt, valószínű, akkor már nem volt peteérésed (persze vannak ez alól kivételek és semmi sem lehetetlen). Szerintem számoljátok ki mikor lehet peteérésed és akkor legyél együtt a pároddal.

Esetleg regisztrálj a ciklus.hu-n, ott is találhatsz egy kis segítséget a dologhoz.

2011. okt. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!