Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátcserjét és Bromocriptin-t...

Barátcserjét és Bromocriptin-t lehet együtt szedni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
mivel a barátcserje gyógynövény, a bromocriptin meg gyógyszer, lehet őket egyszerre is szedni. bár szerintem ha csak most szeretnéd elkezdeni, akkor elég a bromocriptin, de ha már régebb óta szeded a barátcserjét, akkor nem kell emiatt abbahagynod. a prolaktinod magas?
2011. okt. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen. még nem kezdtem el a barátcserjét, de már döntöttem. megvárom amíg megjön a mensim és akkor elkezdem, addig meg szedem a bromocriptint tovább. köszi a választ:)
2011. okt. 6. 15:00
 3/6 anonim ***** válasza:

ha a prolaktinod magas, akkor bőven elég lesz a bromocriptin! a ciklusaid rendszertelenek? mert ha nem, akkor a gyógyszer hamar fog segíteni, s nincs szükség a barátcserjére. terhesség alatt úgysem szedheted, arra a rövid időre meg nem érdemes elkezdeni. :)

mennyire magas a prolaktinod, s mennyi bromot kell szedned? nekem nagyon hamar segített - kb.1hónap múlva már pozitívat teszteltem.

2011. okt. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nekem nem annyira magas, felet kell szednem belőle naponta. de mondta a doki, hogy nem magas de ez majd helyre teszi és talán így majd sikerül a baba. 3 hete késik a mensim és félek hogy bezavar a gyógyszer de teszteltem már csomót és mindegyik negatív.


itt az a kérdésem amire még nem kaptam senkitől sem választ:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


gratulálok a babához :)

2011. okt. 6. 15:17
 5/6 A kérdező kommentje:
az van a barátcserjére írva hogy leviszi a prolaktint ami segíti a beágyazódást, és a bromocriptin is pont erre való, ha kettőt szedem egyszerre akkor nem lesz túl alacsony a prolaktinom?
2011. okt. 11. 15:24
 6/6 anonim ***** válasza:
csak azt tudom írni, amit korábban is. ha csak a prolaktin miatt szednéd, akkor felesleges elkezdeni. ha a ciklusaid is rendszertelenek, akkor segíthet rendbe tenni, egyéb esetben én nem kezdeném el.
2011. okt. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!