Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív teszt után van esélyed...

Szanka kérdése:

Negatív teszt után van esélyed még, hogy babás legyél? Vagy túl korai volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Augusztus 18-án abbahagytam a fogamzásgátló, mert babát szeretnénk. Nos meg is jött rendesen a gyogyszer abbahagyása után 22-én.

Következő mensim kissé hamar volt, de az is rendes szept 9-én 12-ig.

Nagyon feszül a mellem, meg a pocim is másabb, ilyet még nem éreztem, meg mintha be lenne keménykedve a hasam. Folyamatosan azt érzem már egy hete, hogy meg akar jönni,de semmi...

Csináltam ma délután egy tesztet, ami legnagyobb bánatomra negatív lett :S Elméletileg október 5-re várnám a ciklus.hu szerint.

Szerintetek korai volt még a teszt? Vagy lehetek egyáltalán babás?

Köszi előre is!


2011. okt. 6. 15:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Reggel tesztelj, ne délután, olyankor nagyobb a koncentrációja a HCGnek.

Hajrá!

2011. okt. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Nekem elvileg 3-4 hetes terhességet se mutatott ki!!!!Vagy késöbb volt a peteérésem!nekem február elején volt meg utoljára és március elején teszteltem negativokat és utána volt egy kis barnázásom leis mondtam a babásodásrol!Utána megtudtam március végén hogy ott van a fiacskám!!!

egy 35 hetes kismama

2011. okt. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor várok még egy kicsit! Hát ha még egy hét múlva se semmi, akkor újra tesztelek!!
2011. okt. 6. 15:59
 4/12 anonim válasza:
100%
azért irtam hogy ne keseredj el ha negativ mert akkor van esély!!!lehet késöbb van peteérés és akkor késöbb is kezzd el a HCG termelödni!sztem a nemvárt után tesztelj tudom könnyü ezt mondani mert izgul az ember de ha gondolod elötte is tesztelj mert lehet kimutatja neked!de mindenképp a nemvárt után tesztelj!!!!!!
2011. okt. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Rengeteg kérdésre írtam már ezt válasznak,hogy hátha sikerül megnyugtatnom őket.Nekem 6 hetes terhességet sem mutatott ki.Lehet 1 héttel később kimutatta volna.Az tény,hogy aug. 19-én jött meg.Szept. végén nem mutatta ki.de november elején már egyből kimutatta,hogy terhes vagyok.UH szerint 10+3 hetes voltam.Még az orvos is alig hitte el:D Ja és nem mindenkinek van pé-re a 14.napon ahogy sok helyen írják.Nekem 25-én volt.Azaz éppen elmúlt a menzeszem.Ha babát akartok érdemes mindennap próbálkozni,vagy lega 2 naponta,akkor tuti siker lesz!Szurkolok!
2011. okt. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! A héten teszteltem ismét délután egy negatívat :S Hát már eléggé kétségbe vagyok esve. De közben volt egy olyan, hogy okt. 9-én volt egy véreses barnás folyásom nemi együttlét után. Nah merjek még reménykedni? Jövőhéten megyek orvoshoz, hogy mi miatt nem jön meg! Vmi terhességi tesztet, ami jó tudtok ajánlani?
2011. okt. 16. 13:05
 7/12 A kérdező kommentje:
Itt van a görbém is, habár még csak most kezdtem el méregetni! [link]
2011. okt. 16. 13:08
 8/12 anonim válasza:
De ne délutánibol tesztelj hanem reggeli elsö vizeletböl!!!!!a MEDI_LAB azt nem nagyon dicsérik de énis azzal csináltam de negativ lett és baba volt de jo a Medi preg de a legérzékenyebbek a Lily és a Qupido!!!de reggeli elsöböl tesztelj mondom !!Te melyik tesztet használtad??
2011. okt. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Medilabot csináltam :S
2011. okt. 17. 17:24
 10/12 anonim ***** válasza:
Reggel tesztelj és írj eredményt :) Szúrkolok :)
2011. okt. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!