Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak? Derék fájdalom.

Mit csináljak? Derék fájdalom.

Figyelt kérdés
2 napja arra ébredtem, hgy iszonyatosan fáj a a derekam, nem is konkrétan a derekam, hanem egy kicsit jobbra, például ha lépek a jobb lábammal majd összecsuklok, főleg ha nagyon lassan megyek nyílaló erős fájdalmat érzek a lábamból egészen a csípőmig, és olyan vagyok mint egy sánta. Mitől lehet ez? hogy mulasszam el? 28+5 hetes kismama
2011. márc. 14. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
A kicsi nyom egy ideget,ha elmozdul majd megszűnik,nekem is volt ilyen.
2011. márc. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem tudtam elmulasztani...végig így volt terhesség alatt. A végén többször is összecsuklottam a fájdalomtól egy-egy percre...hiába magnézium és társai...

Mitől van? Hát terhes vagy. :) De tényleg, az egész test ilyenkor átrendeződik, az izmok lazulnak, a csontok helyezkednek...készül a tested a szülésre.

Kitartás és türelem!

Könnyű szülést!

2011. márc. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez van, csak a bal oldalamon.Ez már a terhességem elejétől van, mostmeg mindjárt szülök.Elmulasztani sosem tudtam, volt olyan, hogy apus húzott ki az ágyból.Remélem, ha meglesz a baba elmúlik!Kitartás!!!
2011. márc. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát,sajnos nem sok mindent tudsz tenni ellene.Nekem ugyanez van mint neked,most vagyok 31 hetes,van mikor egy hétig nem is fáj(pl.most sem)de van mikor engem is apa húz fel az ágyról.Én most a jó idő miatt sokat sétáltam és emelgetem a jobb lábamat oldalra,és most nem fáj,lehet ezzel arrébb "hessegettem" a kisbabám és most nem nyomja ott az idegeket:))Az orvost a minap kérdeztem erről,azt mondta,van aki végig föl sem tud kelni,tehát én még örüljek,hogy nem ez a helyzet.A baj akkor van,ha nem tudsz rendesen pisilni,mert a vezetéken ül a baba,és ilyenkor elszaporodnak bent a bacik,és kórház-katéter,de ez nagyon ritka.Ha tudsz pisilni,akkor nincs gond,ezt sajnos el kell viselni.Nagyon rossz!!:((
2011. márc. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tényleg borzalmas, de a pisiléssel nincs gond szerencsére, csak iszonyatosan nyilal ugy hogy majd összeesek, remélem múlik egy kicsit, mert juni 2 ig még sok idő van:(
2011. márc. 14. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!